GTA 6

i

Autor: SomosXbox

GTA VI

GTA 6 doczeka się premiery zwiastuna w listopadzie! „Ten dzień ujawni wszystko”

2023-11-05 19:29

Według wielu fanów niecierpliwie wyczekujących zapowiedzi Grand Theft Auto VI, oficjalna premiera zwiastuna ma odbyć się 8 listopada 2023 roku. Co ciekawe, najnowsze odkrycie przy okazji GTA Online może połączyć wszystkie teorie spiskowe w jedno. Czy faktycznie możemy szykować się na duże ogłoszenie ze strony Rockstar Games?

Ostatnie doniesienia informowały nas o tym, że Rockstar Games w listopadzie może zaprezentować fanom nową grę, a o konkretnych datach wspominaliśmy w ostatnim artykule. Co ciekawe, jeszcze inne źródło, którym był gracz, prowadzący śledztwo w sprawie premiery GTA VI, miał odkryć prawdę o tytule, jaki faktycznie deweloperzy będą chcieli zapowiedzieć jeszcze w 2023 r. oraz co gorsza, nie będzie to kontynuacja serii. Czas połączyć wszystkie teorie w całość i przekonać się, kiedy faktycznie może dojść do przełomu w sprawie Grand Theft Auto VI.

Czytaj też: GTA VI z premierą zwiastuna już 8 listopada? Fani wierzą, że będzie to przełomowa data dla świata gier

GTA 6 zostanie zapowiedziane przez kosmitów 8 listopada?

Jak wiemy, 8 listopada odbędzie się zebranie, w którym uczestniczyć będzie wydawca GTA Take-Two oraz samo Rockstar Games. Jeszcze przed tym dniem do GTA V Online została dodana kolejna koszulka, sugerująca nam, że nadchodzi coś wielkiego — przynajmniej tak twierdzą fani na Reddit.

Jeden z fanów przeniósł cyfry z koszulki na odpowiadające im litery. Wtedy jego oczom ukazał się komunikat: „onedaywillrevealall”, czyli „jeden dzień ujawni wszystko”.

W teorii wszystkie rzeczy zaczynają się łączyć, od tego, że w listopadzie odbędzie się duża zapowiedź, po kosmitów zwiastujących datę premiery GTA VI. Ile w tym faktycznie jest prawdy i czy fani popadają w paranoje? Z pewnością przekonamy się niedługo, o ile Rockstar Games faktycznie zechce zapowiedzieć pełnoprawną grę, a nie komórkowy odpowiednik...

Czytaj też: GTA 6 - UFO zapowie datę premiery w ciągu najbliższych miesięcy! Insider potwierdza informacje

Magdalena Boczarska: Zdarzyło mi się być na dnie rozpaczy | Mellina #44

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?