GTA VI / RED DEAD

i

Autor: Rockstar Games

Red Dead Redemption 3

GTA 6 i Red Dead Redemption 3 mają powstawać równocześnie! „Jestem pewny”

2024-05-23 7:46

Tak jak GTA VI ustanawia rekordy jako najszybciej rozwijający się zwiastun premierowy, tak Roger Clark, aktor głosowy stojący za Arthurem Morganem, skomentował Red Dead Redemption 3, zapewniając fanów, że jest „pewny”, iż „pewnego dnia” zrobi się głośno o westernie Rockstar Games.

5 grudnia gracze w końcu odetchnęli z ulgą, gdy oficjalnie GTA VI zostało zaprezentowane fanom za sprawą ponad minutowego zwiastuna. Aktualnie ten bije wszelkie rekordy i jest najszybciej rozwijającym się teledyskiem niemuzycznym w historii YouTube. Choć w obliczu bezprecedensowego szumu w centrum uwagi znalazła się także inna seria Rockstar. Czy Red Dead Redemption 3 może pojawić się po nowej kontynuacji GTA? Zdaniem aktora głosowego Arthura Morgana jest to „z pewnością” możliwe.

Czytaj też: GTA VI — Zwiastun z hitami polskiego internetu. Fanowska przeróbka rozbawia do łez

Red Dead Redemption 3 może pojawić się po GTA VI?

Podobnie jak wszyscy inni w Internecie, Roger Clark miał kilka rzeczy do powiedzenia, nawiązując do nowo wydanego zwiastuna GTA VI. Mianowicie, skupił się on wpierw na GTA Online, twierdząc, że bieżąca wersja będzie nadal istnieć. „Nie ma żadnego powodu, dla którego GTA 5 Online miałoby zwalniać” – stwierdził.

Choć najwyraźniej nie miał zielonego pojęcia o planach studia, Clark zaczął omawiać przyszłość serii Red Dead Redemption, z którą był związany przy okazji drugiej części.

„Jestem pewien, że pewnego dnia zobaczymy RDR3” – powiedział w odpowiedzi fanowi, nie przebierając w słowach. „Kiedy to nastąpi – nie mam pojęcia. Nie licz też na zaangażowanie Artura. Mam wrażenie, że jego historia została opowiedziana.

Czytaj też: GTA VI oficjalnie niegrywalne dla milionów graczy w 2025 roku. Premiera gry nie dla każdego

Więc czy kolejna odsłona serii Red Dead Redemption kiedykolwiek powstanie? Prawdopodobnie tak, jednak nawet osoby zaangażowane w poprzednią część z serii nie mają na tym etapie żadnych kluczowych spostrzeżeń, oprócz domysłów.

Czytaj też: GTA VI — gdzie rozgrywa się akcja gry? Szczegóły Vice City i mapy Leonida inspirowanej Florydą

Zielonogórscy policjanci oddali hołd zastrzelonym kolegom

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?