Red Dead Redemption  / GTA 6

i

Autor: Rockstar Games

Rockstar Games

GTA 6 i Red Dead Redemption 3 NIE dla milionów z nas. Zaskakująca decyzja

2024-06-17 7:34

Rockstar Games nie potwierdziło jeszcze prac nad Red Dead Redemption 3, ale po sukcesie swojego poprzednika, kolejna gra z serii zwyczajnie musi powstać prędzej, czy później. Jak spekulują fani, trzecia część, podobnie jak GTA 6 będzie niegrywalna dla milionów z nas.

O Red Dead Redemption 3 wiemy tyle, co nic, a głównym tego powodem jest nadal odległa data premiery Grand Theft Auto VI. Nie wiemy, czy w kolejnym prequelu ponownie podążamy za gangiem Van Der Linde, a może studio postawi na całkowicie nową grę osadzoną w realiach dzikiego zachodu. Reasumując, fani nie powinni spodziewać się gry przez kilka lat i co ciekawe, rzekomo do zagrania w nią potrzebny będzie nam znacznie mocniejszy sprzęt.

Czytaj też: GTA 6 z ważną aktualizacją! Fani podekscytowani pierwszymi konkretami od dłuższego czasu

Według doniesień GTA VI zostało opracowane z myślą o konsolach nowej generacji, co wyjaśnia wszystkie plotki dotyczące funkcji otwartego świata, które brzmią jak najbardziej wciągająca rozgrywka, jaką widzieliśmy w tej serii. Biorąc pod uwagę osiągnięcia Rockstar Games w tworzeniu nowych gier, jest więcej niż prawdopodobne, że Red Dead Redemption 3 zostanie stworzony na PlayStation 6 i kolejną konsolę planowaną przez Microsoft.

Czytaj też: GTA 6 nie jest potrzebne! Red Dead Redemption 2 z nowym dodatkiem. Zabierz ze sobą przyjaciela

Jak wiemy, GTA 6 w dniu premiery nie będzie dostępne na PC, co pozbawi możliwości dostępu do gry dla milionów z nas, a Red Dead Redemptipn 3 może pójść o krok dalej. Nie tylko Rockstar Games ponownie pominie komputery, ale też starsze generacje konsol — szczególnie kiedy teraz spekuluje się, że Grand Theft Auto VI może nie obsłużyć 60 FPS na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series.

Czytaj też: GTA 6 i PS5 Pro w astronomicznej cenie? Gracze obawiają się o swoje portfele

Oznacza to, że jeśli będziesz chciał zagrać w RDR 3, prawdopodobnie będziesz zmuszony uaktualnić swoją "starą konsolę", zapewne tą z obecnej generacji i nie zdziwiłbym się, gdyby GTA VI zostało stworzone również dla tych nadchodzących konsol, podobnie jak to zrobiono z GTA 5.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?
Listen on Spreaker.