GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 w zestawie z PS5 Pro sięgnie absurdalnej kwoty? Gracze mogą zacząć oszczędzać

2024-07-17 7:32

GTA VI będzie hitem, nawet jeśli jakimś cudem faktycznie by nim nie był, nie mającym sobie równych jeszcze przed premierą. Według przecieków Sony ma wypuścić na rynek konsolę PS5 Pro, zanim nadejdzie hit Rockstar. Połączenie tych dwóch rozwiązań z pewnością podpaliłoby świat, jak i nasze portfele, a przecież wiemy, że nowy model konsoli wypuszczany jest właśnie z myślą o Grand Theft Auto VI.

GTA VI i PS5 Pro pogrąży nas cenowo?

Według najnowszych plotek konsola PS5 Pro ma ulepszyć swoją poprzedniczkę, wykorzystując niestandardowe uczenie maszynowe, renderowanie szybsze o 45% i poziom śledzenia promieni od dwóch do trzech razy większy. Sony będzie chciało wykorzystać GTA VI i spróbować uczynić swoją konsolę najlepszym miejscem do grania w najnowszy hit Rockstar, co może zwiastować pakiet obydwu nowości w szalonej cenie.

Czytaj też: PS5 Pro z dużymi ograniczeniami przez PlayStation 6. Sony nie może znacząco ulepszyć swojej konsoli

Fani chcący uzyskać jak najlepsze wrażenia z Grand Theft Auto VI prawdopodobnie będą musieli wydać fortunę na nowy sprzęt, jak i grę, jak stwierdził CEO Take-Two. Sony zbudowało sobie silną pozycję w branży, a PlayStation absolutnie zdeklasowało Xbox-a, a to przecież dopiero początek obecnej generacji.

Czytaj też: GTA 6: Znamy ilość FPS na konsolach? Gracze staną przed ważną decyzją

Premiera GTA VI planowana jest na rok 2025 i choć nie mamy więcej informacji na temat konkretnej daty, w końcu udało nam się ostatnio dobrze przyjrzeć grze za sprawą wycieków. Nic dziwnego, że Rockstar Games dokłada wszelkich starań, aby stworzyć tę część i zapewnić nam grę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano. Teraz piłka jest po stronie PlayStation; czy wkrótce wypuszczą PS5 Pro?

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA Vice City QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Dlaczego na początku gry nie można udać się na inne wyspy?