GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA 6

GTA 6: Kiedy drugi zwiastun? Możliwe, że wreszcie znamy odpowiedź

2024-05-21 7:26

Wraz z publikacją długo oczekiwanego pierwszego zwiastuna GTA 6 gracze już domagają się daty premiery zwiastuna numer 2. Wszyscy starają się dowiedzieć jak najwięcej o tym nadchodzącym, epickim tytule. Jednak najczęstszym pytaniem, które każdemu przychodzi do głowy, jest: kiedy będziemy mogli zobaczyć więcej? Dowiedzmy się, czy GTA 6 ma datę premiery drugiego zwiastuna.

Kiedy drugi zwiastun GTA VI?

Na razie nie jest znana data premiery drugiego zwiastuna GTA 6. Rockstar Games ogłosiło datę premiery pierwszego trailer'a na swojej oficjalnej stronie internetowej X (wcześniej znanej jako Twitter) i Instagramie 1 grudnia 2023 roku. Chociaż fani na całym świecie nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej, powinni spodziewać się, że na drugi zwiastun będą musieli poczekać sporo czasu.

Czytaj też: GTA VI w świecie The Last of Us nadchodzi. Gra z milionem możliwości! Spełni oczekiwania?

W porównaniu z datami premiery zwiastunów Grand Theft Auto V, Rockstar wypuścił drugi zwiastun dopiero w kwietniu 2013 roku, po pierwszym zwiastunie pod koniec 2011 roku. Drugie spojrzenie na GTA 5 pojawiło się w postaci trzech zwiastunów, które wprowadzały każdego z trzech bohaterów. Wiemy, że w przypadku GTA 6 mamy dwóch protagonistów i najprawdopodobniej wkrótce otrzymamy zwiastun przedstawiający postacie. Pierwsze spojrzenie na grę nosi tytuł Zwiastun 1, dlatego Rockstar prawdopodobnie wypuści również Zwiastun 2.

Czytaj też: GTA VI na zdjęciu, które zdradza, jak wielka będzie mapa i całe Vice City! Oszałamiające

Jak ujawniono na końcu pierwszego zwiastuna, GTA 6 ma zostać wydane w 2025 roku. Wydaje się, że gra ma znacznie większą mapę niż jakikolwiek poprzedni tytuł GTA. W zwiastunie numer jeden, Rockstar już prezentuje ulepszoną grafikę i fizykę gry.

Lublin jak Sydney? Miasto wzbogaciło się o piękny i nowoczesny obiekt.

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?