GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Kim jest Jason? Znamy nowe szczegóły na temat głównej postaci! Jest bardzo ciekawie

2024-06-24 7:27

Po latach plotek i niesławnych przecieków z rozgrywki Rockstar Games w końcu ujawniło w grudniu 2023 roku debiutancki zwiastun GTA VI, co wywołało szał w mediach społecznościowych. Jednak wciąż niewiele wiemy o grze przed przewidywaną premierą w przyszłym roku. Fani szczególnie zainteresowani są postacią Jasona, jednego z głównych bohaterów szóstej odsłony.

Na razie o samym Grand Theft Auto VI wiemy stosunkowo nie wiele. Z dostępnych informacji dowiadujemy się, że Lucia była w więzieniu i niedawno została zwolniona, ale co z Jasonem, jej partnerem? Szczegóły dotyczące męskiego bohatera szóstej odsłony gry dostarczone przez Rockstar Games w zasadzie nie istnieją, jednak użytkownik Twittera uważa, że zauważył on interesujący szczegół na grafice GTA VI.

Czytaj też: GTA 6 z trybem kooperacji?! Ujawniony gameplay pozwolił uwierzyć fanom w co-op dla dwóch graczy

Jasona i Luciie łączy o wiele więcej

Według GameRollGTA, Jasone również jest byłym więźniem, takim jak Lucia. GameRollGTA wspomina, że buty noszone przez Jasona wydają się standardowym obuwiem dostarczanym przez więzienia federalne w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli te buty są obuwiem więziennym, które najwyraźniej nosi Jason, rodzi to kilka pytań. Po pierwsze, dlaczego miałby je nadal nosić, skoro nie przebywa już w więzieniu, czy po prostu naprawdę podobają mu się te buty? Bardzo prawdopodobne, że zarówno Lucia, jak i Jason, po raz pierwszy spotkają się w więzieniu.

Oczywiście są to na razie jedynie spekulacje, ale przy odrobinie szczęścia więcej możemy dowiedzieć się w nadchodzących miesiącach, kiedy Rockstar Games wypuści kolejny zwiastun GTA VI.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?