GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Wyciekł gameplay potwierdzający ponad 1500 aktywności pobocznych! Jest nawet kosmos

2024-06-17 7:49

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak dużą ilością treści Rockstar Games lubi zapełniać swoje tytuły. Od zadań pobocznych, po najróżniejsze aktywności typu łowienie ryb. Teraz wydaje się, że Grand Theft Auto VI może przebić Red Dead Redemption 2 i GTA 5.

Jeśli grałeś w Grand Theft Auto V lub Red Dead Redemption 2, wiesz już, że najdziwniejsze wydarzenia mogą was spotkać bez żadnego ostrzeżenia. Kolejna odsłona uwielbianej serii, która zadebiutuje w 2025 roku, może dodać jeszcze więcej tego typu losowych wydarzeń.

Czytaj też: GTA 6: Nowe szczegóły na temat Jasona. Zwiastun mówi nam nieco więcej o głównej postaci

GTA VI z masą losowych aktywności

Za sprawą filmu na YouTube twórcy RedBandit, w Grand Theft Auto VI ma odbyć się ponad 1500 losowych wydarzeń, począwszy od nurkowania z rekinami, zwiedzania tajnych opuszczonych obiektów badawczych, wystrzeliwaniu rakiet, czy lataniu w kombinezonach – żeby wymienić tylko kilka.

Czytaj też: GTA 6: Znaleźli nawiązanie do Lucii w GTA 5 Online! „To ujęcie ze zwiastuna”

Według tej niepotwierdzonej listy gracze mogą znaleźć domy satanistyczne, zaginionych turystów, „rezydencję wielkiego kota”, opuszczone obserwatoria, głos w kanale burzowym, a nawet obiekt kosmiczny SERA, który już widać jest parodią NASA .

Chociaż są to tylko plotki, wiele z nich miałoby sens w oparciu o scenerię Vice City, czyli fikcyjnej Florydy, z GTA VI.

Czytaj też: GTA 6: Niecierpliwy fan odkrył ważną tajemnicę! Gracze zastanawiali się latami

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA IV. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się zabawny kulturysta z GTA IV?
Listen on Spreaker.