GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Lucia i Jason odkryci! Znamy nazwiska głównych bohaterów gry Rockstar Games

2024-06-25 7:45

Według najnowszych doniesień, Manni L. Perez i Dylan Rourke mają być głównymi aktorami Grand Theft Auto 6. Choć od dawna spekulowano, że Perez wcieli się w Lucię, Rourke to nowe imię, o którym nie wspominano w żadnych wcześniejszych raportach dotyczących gry Rockstar Games.

Wyciek potwierdza aktorów GTA VI

Z nowego raportu YouTubera LegacyKillaHD wynika, że rola Jasona z GTA VI przypadnie amerykańskiemu aktorowi Dylanowi Rourke, powołując się na „wiarygodne źródło”. Prócz tego amerykańska aktorka Manni L. Perez ma wcielić się w Lucię, o czym słyszeliśmy już wiele razy, a sama kobieta nie raz temu zaprzeczała.

Czytaj też: GTA 6: Data premiery, cena, mapa i postacie. Wszystko, co wiemy o grze Rockstar Games

Jeśli chodzi o rzekomego aktora Jasona, Dylana Rourke, wydaje się on pasować do profilu utalentowanego, ale mniej znanego artysty, który jest zgodny ze współczesną strategią obsadzania ról Rockstar. Jedyną czerwoną lampką przy jego nazwisku jest fakt, iż aktor był ostatnio bardzo zajęty. Zaangażowanie się w gigantyczny projekt, taki jak GTA 6, w roli głównego aktora, pozornie skutkowałoby węższym CV.

Biorąc pod uwagę precedens historyczny, jest mało prawdopodobne, aby główni aktorzy gry zostali oficjalnie potwierdzeni przed momentem jej debiutu. Obecnie celem GTA 6 jest wylądowanie na półkach w 2025 roku.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?