GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 może zaliczy kolejne opóźnienie. Niektórzy już przygotowują się mentalnie

2024-05-29 12:56

Po latach plotek i niekończących się miesiącach przecieków dotyczących rozgrywki z wczesnych wersji gry, Rockstar Games w końcu ujawniło kolejną odsłonę serii wraz z debiutanckim zwiastunem GTA VI. Fani, chociaż wpierw bardzo podekscytowani, teraz nie wierzą, że premiera tytułu odbędzie się w 2025 r.

Oprócz debiutanckiego zwiastuna GTA VI dowiedzieliśmy się również, że gra ukaże się w 2025 roku. Okno to zostało niedawno zaktualizowane przez spółkę-matkę Rockstar Games, Take-Two Interactive, która dodała, że ​​Grand Theft Auto VI ukaże się pod koniec 2025 roku, zakładając, że data premiery nie ulegnie opóźnieniu. Niektórzy śmią jednak wątpić.

Czytaj też: GTA 6 Online 2 poruszyło fanów. Cieszą się z jednego szczegółu. „Zaczniemy od nowa”

Fani przygotowują się na kolejne opóźnienie GTA VI

Jeśli od początku jesteś fanem serii Grand Theft Auto, to wiesz, że gry z tej serii bardzo rzadko ukazują się w zamierzonym terminie, a mimo to Rockstar Games nadal twardo stoi przy zaplanowanym wcześniej terminie premiery GTA VI na 2025 roku.

W tweecie udostępnionym przez Shinobi602 dyrektor generalny Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, rozmawiał z telewizją CNBC i powiedział, że firma jest „bardzo pewna”, że GTA VI zostanie wydane pod koniec 2025 r., ale ma świadomość, że może wystąpić „poślizg”, czyli opóźnienie. „Zawęziliśmy termin, ponieważ jesteśmy co do tego bardzo pewni” – powiedział.

Co zrozumiałe, fani przygotowują się na nieuniknione opóźnienie. „Już przygotowujemy grunt pod opóźnienie” – napisał użytkownik Reddita NotEnoughMinerals.

Zawsze zdarzają się poślizgi, co w zasadzie potwierdza, że ​​data premiery jest nadal nieznana” – zażartował Shellman00. „Wiosna 2026” – przewidywał inny użytkownik Reddita.

Sądząc po poprzednich przyzwyczajeniach, choć wspaniale byłoby zobaczyć GTA VI wydane w 2025 roku, można bezpiecznie założyć, że prawdopodobnie zostanie ono przesunięte na rok 2026.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Red Dead Redemption 2 QUIZ: Ile pamiętasz z gry Rockstar Games?

Pytanie 1 z 17
W którym roku rozgrywa się akcja Red Dead Redemption 2?