GTA VI

i

Autor: Reddit / Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Odkrywają całą mapę Vice City! Projekt zajął im latami. Największa mapa w historii gier?

2024-06-18 7:31

Od momentu ogromnego wycieku z serwerów Rockstar Games, fani Grand Theft Auto VI nieustannie próbują poskładać mapę Vice City i jej okolic. Teraz wydaje się, że ci są jeszcze bliżej. Dzięki analizie wizualizacji i nakładających się na nie opisów możemy oglądać wstępny zarys jednej z największych map w grach wszechczasów.

Pierwszym i w zasadzie najważniejszy pytaniem, moment po wielkich wyciekach Grand Theft Auto VI było, czy szósta część gry Rockstar Games zabierze nas wyłącznie do Vice City, czy też będą w grze inne miasta do zwiedzania? Jak na razie wygląda na to, że Vice City jest rdzeniem mapy wraz z otaczającymi go wzgórzami i zielonymi polami.

Czytaj też: GTA 6 otrzyma film dokumentalny? GTA 5 mogło go mieć! Gwiazdy gry ostro o anulowaniu pomysłu

Stworzyli dokładną mapę GTA VI

Projekt „GTA VI – projekt mapowania stanu Vice City i Leonida” trwa już od kilku lat, a stojący za nim zespół jest pewien, że ich mapa jest dokładna. Podczas ostatniej aktualizacji mapa mierzyła 125 kilometrów kwadratowych. Jeśli to prawda, oznacza to, że mapa będzie około 2,55 razy większa niż mapa GTA V.

Oczywiście wszystko to tylko spekulacje, więc traktujcie je z przymrużeniem oka, ale podobny projekt wystartował przed GTA V i finalnie cieszył się dużym sukcesem, moment po faktycznej premierze gry.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?