GTA 5

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Powróci nierozwiązana zagadka z Grand Theft Auto 5? Dzwońcie po Sherlocka Holmesa

2024-04-20 18:18

Seria Grand Theft Auto słynie z teorii spiskowych, nierozwiązanych zagadek oraz prześmiewczego humoru. To wszystko mogliśmy zaobserwować w niedawny zwiastunie najnowszej gry Rockstar Games, GTA VI, która zadebiutuje w 2025 r. Wiedzieliście, że w trailerze fani doszukali się nawiązań do kosmitów?

Zwiastun GTA VI z ukrytymi kosmitami?!

Jeśli przyjrzeć się bliżej najnowszemu zwiastunowi Grand Theft Auto VI — tak wiemy, gracze robią to niemalże codziennie — można zauważyć wiele ciekawostek oraz easter egg'ów, o których wspominaliśmy w obszernym artykule. Wracając, jeden z fanów postanowił jeszcze raz zasiąść do materiału promującego grę i zauważył, że widać na nim UFO. Zresztą sami zobaczcie.

Czytaj też: GTA 6 pójdzie skandaliczną drogą Star Wars Outlaws? Działania wydawców mogą martwić

Jak czytamy, „obcego” można zobaczyć w plażowej części zwiastuna Grand Theft Auto VI, jednak nie wszyscy fani uwierzyli w fakt, iż deweloperzy faktycznie dodaliby UFO w swoim pierwszym zwiastunie.

Teorii jest kilka, jedni uważają, że „są to postacie, których modelowanie nie zostało jeszcze ukończone”, a drudzy faktycznie wierzą, że powrócą uwielbiane przez największych fanów zagadki z Grand Theft Auto V.

My, podobnie jak i fani, którzy wierzą, że UFO naprawdę istnieje, bardzo chcielibyśmy zobaczyć kosmitów podczas naszych eskapad w GTA VI. Jednak to, czy nasze życzenia zostaną spełnione, to już zupełnie inna sprawa.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?