GTA VI

i

Autor: pxfuel https://www.pxfuel.com/en/desktop-wallpaper-zmzaz/download/1920x1080

GTA VI

GTA 6 oficjalnie zapowiedziane! Znamy datę zwiastuna, bohaterów i miejsce akcji

2023-11-08 14:20

Dokładnie 8 listopada wielu fanów dostało długo wyczekiwaną informację w sprawie zapowiedzi Grand Theft Auto VI. Według Jason Schreier z Bloomberg Rockstar Games już w grudniu 2023 roku odsłoni wszystkie karty i zapowie oficjalnie kolejną część z serii GTA.

Spis treści

  1. GTA 6 z premierą zwiastuna już w grudniu!
  2. Rockstar Games potwierdza, zwiastun GTA VI w grudniu 2023 r.

GTA 6 z premierą zwiastuna już w grudniu!

Fani GTA wreszcie mogą odetchnąć. Po 10-letniej przerwie między tytułami z głównego nurtu, masie informacji i wielu przeciekach, wreszcie na horyzoncie pojawia się gorąca zapowiedź kolejnej części z serii. Według Jasona Schreiera z Bloomberga oficjalna prezentacja GTA 6 ma nastąpić w nadchodzących dniach, a nawet „już w tym tygodniu”. Następnie w grudniu prawdopodobnie pojawi się pełny zwiastun nowej gry Rockstar Games.

Czytaj też: GTA VI otrzyma ogromne zmiany w systemie broni na wzór Red Dead Redemption 2? Rockstar stawia na realizm

Zamiast YouTuberów lub anonimowych kont na Twitterze rozpowszechniających plotki, informacje pochodzą bezpośrednio od Schreiera, najbardziej wiarygodnego dziennikarza w branży gier wideo, zatem warto zakładać, iż są one prawdziwe.

Czytaj też: GTA VI umożliwi graczom uprawianie sportu? Wskazówką znany stadion!

Jeśli historia się powtórzy, prawdopodobnie na początek nie zobaczymy nic więcej niż jedną grafikę. Niezależnie od tego, czy będzie to samo logo GTA 6, czy po prostu nowa kolorystyka logo Rockstar, będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Czytaj też: GTA VI będzie bardzo realistyczne! Te mechaniki to rewolucja w grach Rockstar Games

Jeśli chodzi o zwiastun, nie wiadomo jeszcze dokładnie, czego fani mogą się spodziewać. Ujawnienie GTA 5 dało nam pierwsze spojrzenie na Los Santos jedynie z postacią Michaela De Santa. Być może tym razem po raz pierwszy oficjalnie przyjrzymy się dwóm bohaterom GTA 6.

Czytaj też: GTA 6 z informacjami o aktywnościach pobocznych, zwierzętach i broniach! Fani będą zadowoleni

Na nieszczęście dla Rockstar nie będzie to pierwszy raz, kiedy wszyscy zobaczą Grand Theft Auto 6. Zeszłoroczne wtargnięcie na serwery Rockstar pokazały prawdopodobnie największy wyciek wszechczasów, ponieważ w Internecie ujawniono dziesiątki klipów z rozgrywki GTA 6. Od lokalizacji po systemy rozgrywki i wyżej wymienione postacie – wiele z nich trafiło do sieci wcześniej, niż było to zamierzone.

Czytaj też: GTA VI to nie jedyna nowa gra Rockstar! Fani nie będą z niej zadowoleni

Rockstar Games potwierdza, zwiastun GTA VI w grudniu 2023 r.

Te informacje zostały potwierdzone przez Rockstar Games 8 listopada 2023 roku, zapowiadając, że już w grudniu 2023 roku fani ujrzą pierwszy trailer Grand Theft Auto VI!

Czytaj też: 5 gier podobnych do GTA! Idealne tytuły, które pomogą Ci w oczekiwaniu na Grand theft Auto VI w 2023 r.

Iga Świątek mistrzynią WTA Finals | Super Tenis

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?