GTA VI / RED DEAD

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 otrzyma funkcję z RDR 2. Fani ją pokochali! Pracownik PlayStation ze szczegółami

2024-06-07 7:44

Jeden z twórców PlayStation potwierdził, że dwie kluczowe funkcje z Red Red Redemption 2 mają pojawić się również przy okazji nadchodzącej premiery Grand Theft Auto VI. Fani mogą być podekscytowani faktem, że system Eagle Eye i interakcje z NPC powrócą w Vice City.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier wszech czasów, jeśli nie najlepsza. Rockstar Games może pochwalić się tak imponującą ilością szczegółów, że w porównaniu z innym grami każdy otwarty świat wygląda słabo. Wszystko może zmienić się w przyszłym roku, kiedy wypuszczone zostanie GTA VI, na które warto czekać, zwłaszcza jeśli wierzyć najnowszym przeciekom i plotkom.

Czytaj też: GTA 6 z niezwykłą sztuczną inteligencją. NPC zapamiętają twój wygląd! Nowe szczegóły

GTA VI przywróci umiejętność Eagle Eye i system interakcji z RDR II

Eagle Eye, to umiejętność, którą gracz może użyć do identyfikacji różnych obiektów i ludzi. Jest to także przydatne narzędzie do śledzenia zwierząt podczas polowań. Nie wiadomo, czy polowanie będzie ważną częścią gry, choć krążą plotki, że dostępna będzie minigra wędkarska, więc być może w jej trakcie pojawi się możliwość wykorzystania Eagle Eye.

Czytaj też: GTA 6 tylko w 30 FPS? PS5 i XBOX odczują skutki wydania gry na starsze konsole

To nie jedyna funkcja Red Dead Redemption 2, która ma trafić do gry. Według tego samego informatora Rockstar przywróci także system interakcji z NPC. Szczerze mówiąc, w GTA V można w pewnym stopniu zareagować na przechodzących NPC-ów, choć Red Dead Redemption 2 zapewniało więcej opcji, dzięki którym otwarty świat wydawał się bardziej wciągający.

Czytaj też: GTA 6 — Wszystko, co wiemy o grze Rockstar Games. Premiera, cena, historia, mapa i postacie

Finalnie udostępniono wiele poufnych informacji, ale wciąż brakowało jednej rzeczy: daty premiery. Nadal nie jesteśmy mądrzejsi co do tego, kiedy Rockstar planuje wypuścić grę, poza bardzo niejasnym oknem premiery na rok 2025.

Trzaskowski wystartował i ostrzega: "Warszawa nie wybacza!"

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?