GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Policja w grze odmieni gameplay! 9 różnych rodzajów organów ścigania

2024-06-20 7:31

Zachwyt nad pierwszym oficjalnym zwiastunem Grand Theft Auto VI nie opada. Głównie można zawdzięczać to fanom, którzy nie tylko nadal z chirurgiczną precyzją przyglądają się każdej klatce materiału, ale też i znajdują nowe, ważne szczegóły. Jeden z nich ma odnosić się do działania policji.

Rockstar Games oficjalnie zapowiedziało powrót do Vice City wraz z premierą GTA VI. W zwiastunie po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć oficjalny stan „Leonida”, który jest tylko częścią ogromnej mapy. Chociaż trailer pokazywał w głównej mierze bohaterów Lucię i Jasona, easter egg'i związane z Florydą, a także kilka nowych lokalizacji, gracze zauważyli, że istnieje wiele rodzajów organów ścigania. Według graczy, Rockstar Games szykuje dla nas rewolucję w sferze działania policji w grach wideo.

Czytaj też: GTA VI z ujawnioną fabułą! Wszystko rozpocznie się od akcji w więzieniu. Będą zaskoczenia

Policja w GTA 6 ujawnia nowe lokalizacje Leonidy

W poście na subreddicie, użytkownik „Hosia12” przesłał plik PDF zawierający wszystko, co zespół analityczny GTA VI zauważył w zwiastunie, i dokonał kilku bardzo odważnych odkryć.

Czytaj też: GTA VI z rekordową długością kampanii fabularnej! Wiemy, ile zajmie przejście nowej gry Rockstar

Oprócz nowych marek, samochodów i broni, w poście omówiono także dziewięć różnych rodzajów organów ścigania i wiele wydziałów policji, z których każdy wskazywał nowy obszar mapy.

Czytaj też: Kiedy ma wyjść GTA 6? Preorder podzielił graczy! Poznaliśmy szokującą cenę za grę?

Wydziały policji obejmują: Departament Policji Kelly County, Ocean Beach, Port Gellhorn, Vice City i Vice Dale. Na liście znajdują się także: Biuro Szeryfa Hrabstwa Leonard, Departament Więziennictwa Leonida, Patrol Autostradowy Leonida i Straż Przybrzeżna Stanów Zjednoczonych.

Czytaj też: GTA VI — Wiemy, dlaczego Rockstar pominie premierę na PC. Mike York i trendy studia

Reddit Policja GTA VI

i

Autor: Reddit / GTA

Biorąc pod uwagę, że są to tylko organy ścigania, które widzieliśmy w zwiastunie, nie wiadomo finalnie, ile faktycznie ujrzymy ich w Grand Theft Auto VI. Tego dowiemy się po ostatecznej premierze w 2025 roku.

Czytaj też: GTA VI ponownie doczeka się ogromnego wycieku? „Tylko wyjdę z więzienia”

"Uszanowanko". Nietypowa iluminacja na pl. Pięciu Rogów

GTA QUIZ: Rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 10
Postać na obrazku to:
GTA Big Smoke