Red Dead Redemption / GTA

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 otrzyma mechanikę z Red Dead Redemtpion 2. Prosili o nią wszyscy fani! Detale

2024-05-23 7:31

O zbliżającej się zapowiedzi daty premiery Grand Theft Auto VI z pewnością słyszał niemalże każdy sympatyk gier wideo. Według wielu fanów i spekulantów na temat nowej gry Rockstar Games, studio narzucające trendy w branży miałoby zaimplementować mechanikę starzenia się głównych bohaterów!

Według wielu fanów, takiej mechaniki w grach wideo jeszcze nie było i co ciekawe ma ona zostać zaimplementowana w nadchodzącym Grand Theft Auto VI. Mowa tutaj konkretnie o starzeniu się naszych głównych protagonistów w świecie gry, Lucii i Jasona. Rockstar Games to ekipa niesamowitych ludzi, którzy nie raz zaszokowali graczy swoimi pomysłami, przy okazji narzucając trend, którymi szlakiem podążały inne studia starające się tworzyć otwarte oraz żyjące światy. Według fanów ta mechanika musi zostać wprowadzona w GTA VI i nawet niektórzy z nich już to wizualizują!

Czytaj też: GTA VI ze ścieżką dźwiękową stworzoną przez Spotify. Firma przygotowuje fanów na premierę gry

Lucia i Jason w GTA VI będą się starzeć?

Starzenie się postaci to mechanika, której w grach wideo jeszcze nie widzieliśmy, przynajmniej w czasie rzeczywistym. Co ciekawe fani postanowili już zobrazować ten pomysł i podzielić się nim w serwisie YouTube, aby lepiej pokazać nam, jak mogłoby to wyglądać.

Czytaj też: GTA VI przywróci głównych bohaterów z GTA V? Aktor z tajemniczym i szybko usuniętym wpisem

Z pewnością taka innowacja byłaby niesamowita oraz odkrywcza i co ważniejsze, nadałaby światu realizmu, jakiego do tej pory w grach wideo nie mieliśmy przyjemności obserwować. Jak wiemy, Rockstar Games nie bez powodu skrywa przed nami masę tajemnic w sprawie Grand Theft Auto VI, a pracownicy studia, jak i aktorzy już nie mogą doczekać się oficjalnej prezentacji pierwszego zwiastuna, który najprawdopodobniej odbędzie się w znanym nam terminie!

Czytaj też: GTA VI będzie jak Wiedźmin 4. Rockstar Games uczy się od CD Project

Budowa placu Centralnego. Niesamowite odkrycia w centrum Warszawy

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?