GTA VI

i

Autor: Wallpaper Abyss / Rockstar Games

GTA VI

GTA VI z dziecięcym bohaterem w roli głównej. Wszystko, co wiemy o planie Rockstar Games

2023-12-21 7:47

Informacje o Grand Theft Auto VI nabierają tempa, a wszystko spowodowane jest faktem, iż Rockstar Games już lada moment zapowie szóstą część z serii. Ostatnie spore wycieki informują graczy, że studio postanowi poczynić dosyć odważny krok i zaimplementować dziecko, jako postać blisko związaną z głównym bohaterem GTA VI.

Grand Theft Auto VI jest bliżej niż kiedykolwiek dzięki oficjalnej zapowiedzi Rockstar. Poziom szumu jest najwyższy w historii i jak to w przypadku kolejnej gry Rockstar Games bywa – nie brakuje spekulacji, doniesień oraz wycieków. Ostatni z nich rzuca światło na jednego z głównych bohaterów opowieści. Mowa tutaj konkretnie o Lucii i jej potomstwie, które miałoby być pierwszym dzieckiem w grze amerykańskiego studia.

Czytaj też: GTA VI z rekordową ceną za grę w dniu premiery? Słowa CEO Take-Two dają fanom do myślenia

GTA VI zaimplementuje dziecko jako jednego z bohaterów?

Lucia jest w rzeczywistości tematem ostatnich wycieków z GTA 6, a Rockstar Universe twierdzi, że wewnętrzne źródła ujawniły im, że nasza główna bohaterka będzie miała dziecko. Co więcej, podobno pojawią się one w przerywnikach filmowych i będą miały pewne powiązania fabularne. Potencjalne spoilery przed nami.

Czytaj też: GTA VI będzie jak Wiedźmin 4. Rockstar Games uczy się od CD Project

Najnowszy wyciek GTA 6 został niedawno opublikowany na stronie głównej Rockstar Universe i omawia rzekome szczegóły. „Z wewnętrznego źródła krążą pogłoski, że Lucia ma dziecko, które pojawia się w fabule gry” – wyjaśnili.

Czytaj też: GTA VI ze zwiastunem odkrytym przez fanów! Rockstar Games od razu zadziałał

Zamiast poprzednich przypadków, w których postacie takie jak Michael z GTA 5 miały dorosłe dzieci w grze, potomstwo Lucii będzie o wiele młodsze. „Uważa się, że dziecko Lucii jest znacznie młodsze, podobnie jak Jack Marston w Read Dead Redemption 1 i 2” – wyjaśnia Rockstar Universe.

Czytaj też: GTA VI otrzyma ogromne zmiany w systemie broni na wzór Red Dead Redemption 2? Rockstar stawia na realizm

Seria GTA historycznie unikała włączania dzieci do swoich historii i otwartych światów. Biorąc pod uwagę zawartość gier, ma to wiele sensu, zważywszy na masę kontrowersji wokół opowieści i możliwości, jakie daje nam Rockstar Games.

Czytaj też: GTA VI będzie bardzo realistyczne! Te mechaniki to rewolucja w grach Rockstar Games

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na nerdsfera@grupazpr.pl!Odwiedź nas również na Facebooku NerdSfera - fantastyczna strona życia i Twitterze.

Świętokrzyskie. Bieg Niepodległości w Kielcach. Ponad 1000 osób na starcie.

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?