GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 potwierdza samochody i marki, które pojawią się na premierę. Insider jest pewny

2024-02-21 7:30

Nie ma na świecie gracza, który nie czeka na pierwsze oficjalne informacje o Grand Theft Auto VI ze strony Rockstar Games. Studio wodzi za nos swoich najwierniejszych fanów, wiedząc, że i tak nie wpłynie to na poziom ekscytacji, kiedy faktycznie kontynuacja serii ujrzy światło dzienne. Co ciekawe jeden z insiderów potwierdził nowe elementy z GTA VI, które trafiły do GTA V Online. Mowa tutaj o pojazdach oraz znanych markach z uniwersum.

O Grand Theft Auto VI wiadomo jedynie tyle, że czeka na nie cały świat. Wśród setek informacji dotyczących nowej gry Rockstar Games ciężko wyłowić te najbardziej wiarygodne. Tych z pewnością mogliśmy być świadkami, kiedy głos zabierali Jason Schreirer lub Gaming Detective. Znane postacie ze świata gier nie raz przedstawiały nam trafne i rzetelne informacje w temacie nowych tytułów. Teraz ten drugi postanowił podzielić się z nami kolejnymi konkretami o GTA VI. Mowa tutaj o nowych pojazdach oraz markach, które trafiły do sieciowego trybu Grand Theft Auto Online.

Elementy z GTA VI trafiły do GTA Online

Gaming Detective, który specjalizuje się w grach Rockstar Games, potwierdził, że do GTA Online trafiła nowa, kolejna już marka samochodów, która najpewniej została przygotowana na potrzeby nadchodzącego GTA VI.

To oczywiście żadna nowość, ponieważ w GTA Online byliśmy już świadkami elementów, które zostały zaprojektowane z myślą o Grand Theft Auto VI. Mowa tutaj, chociażby o logo metra miasta Vice City (czyli mieście, w którym ma rozegrać się akcja GTA VI), redesign'ie marki eCola i Junk Energy oraz innym tym podobnym rzeczom.

GTA VI z zapowiedzą jeszcze w 2023 roku?

Jeżeli wszystkie informacje okażą się prawdziwe, to GTA VI powinno zadebiutować dopiero w 2025 r. O prawdzie tych przecieków, miałyby potwierdzać udostępnione raporty finansowe, które wskazują dokładnie na ten rok fiskalny. Take Two, wydawca gry, zakłada wielomiliardowe zyski w raporcie dla inwestorów, nieosiągalne w sposób inny, niż właśnie gigantyczna premiera gry typu Grand Theft Auto VI. Nie wolno jednak zapominać, że najprawdopodobniej priorytetem dla Rockstar Games jest aktualnie wypuszczenie Red Dead Redemption Remastered, który według plotek miałby pojawić się jeszcze w 2023 roku. Między innymi to właśnie z tego powodu studio nie spieszy się z premierą kolejnej gry z serii, aby ponownie nie zawieść graczy odświeżeniem tytułu, jak miało to miejsce w przypadku GTA Trilogy Remastered.

Listen on Spreaker.