GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 — tak wygląda Vice City. Ujawniona mapa wzbudza wiele kontrowersji

2024-07-07 18:32

Fani poukładali mapę z GTA VI w nadziei, że zobaczą, jak może wyglądać otwarty świat. W projekcie wykorzystano informacje uzyskane z wycieku z 2022 r. i połączono je z bogactwem szczegółów, które uzyskaliśmy ze zwiastuna i wszelkich powiązanych ostatnich wycieków z gry.

Fani stworzyli mapę Vice City

Rezultatem pracy graczy, fanów oraz eksploratorów danych jest ogromna mapa dużego kontynentu z archipelagiem u wschodniego wybrzeża i kilkoma większymi wyspami jeszcze dalej na wschód. To imponujący projekt, który ekscytuje fanów i aktualnie podbija Reddit, pokazując nam, jak może wyglądać Vice City z Grand Theft Auto VI.

Czytaj też: GTA 6 w zestawie z PS5 Pro mogą pogrążyć nasze portfele. Szykujmy się na astronomiczne ceny

Trudno oczywiście powiedzieć, jak dokładnie będzie wyglądać mapa. Nie przeszkadza to jednak graczom ekscytować się nią, wiedząc, że Vice City będzie wypełnione szczegółami. Jeden z fanów napisał: „Wyobraźcie sobie wszystkie sekrety do odkrycia i wszystkie te miejsca do odwiedzenia”.

Czytaj też: GTA 6: Znamy ilość FPS na konsolach? Gracze staną przed ważną decyzją

Oczywiście to wszystko spekulacje, ale biorąc pod uwagę, jak Rockstar Games uwielbia czerpać inspiracje ze świata rzeczywistego, większość dzieł fanów może okazać się trafna po premierze GTA VI. Jeden z użytkowników przypomina: „Projekt mapowania GTA V był niezwykle dokładny, więc istniało duże prawdopodobieństwo, że mapa będzie wyglądać podobnie”.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?
Listen on Spreaker.