GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Tak wyglądał pierwszy gameplay. Ten wyciek obiegł cały Internet

2024-07-12 7:44

Cały szum wokół Grand Theft Auto VI rozpoczął się wiele miesięcy temu, kiedy to jeden z internautów postanowił zamieścić masę informacji, zdjęcia oraz materiał wideo z najnowszej gry Rockstar Games. Mowa tutaj oczywiście o GTA VI, które już w grudniu doczeka się oficjalnej zapowiedzi. Przypomnijmy sobie ten historyczny wyciek.

Mieszkańcy Miami z pewnością mogli uśmiechnąć się na wieści, iż ich miasto będzie podstawką dla wirtualnej lokalizacji, Vice City w Grand Theft Auto VI. Historyczny wyciek ukazał graczom na całym świecie nagrania z rozgrywki, zdjęcia i masę informacji. Zestaw zdjęć opublikowanych na popularnej platformie Reddit przedstawiał kilka migawek z gry, które potwierdziły, chociażby powrót popularnego klubu Malibu. Oczywiście wiele zdjęć zostało usuniętych, jednak wciąż po internecie krążą takowe galerie.

Czytaj też: GTA 6 przekroczy granice? 25 wykroczeń łamiących prawo na 90 sek. zwiastunie! Eksperci zabrali głos

GTA VI udziałowcem w największym wycieku w historii gier

W opublikowanej galerii z artykułu autoevolution widnieje m.in. podgląd środowiska miejskiego. Fani Miami mogą rozpoznać też amfiteatr słoneczny Bayfront Park, ale też sprawdzić metro z ogromnym napisem Vice City Metro. Nie zabrakło też spojrzenia na restauracje, policje oraz najróżniejsze detale.

Czytaj też: GTA VI z dzieckiem w roli głównego bohatera? Rockstar z odważnym krokiem

Materiał opublikowany na różnych platformach zapowiadał ogromną mapę do GTA 6, większą kontrolę nad różnymi przedmiotami w grze, mnóstwo nowych samochodów przypominających modele z życia codziennego, złożone zachowanie postaci, ogromne budynki i dobrze napisane dialogi. Dodatkowo też potwierdziła się plotka o motywie Bonnie & Clyde, w który wcielą się bohaterowie szóstej części, mianowicie Jason i Lucia.

Czytaj też: GTA VI niczym Wiedźmin 4! Rockstar Games bierze przykład z CD Project RED

Oczywiście sugerujemy wszystko traktować z przymrużeniem oka i wstrzymać się do oficjalnej zapowiedzi gry. Grand Theft Auto VI najprawdopodobniej zostanie ujawnione podczas The Game Awards 2023. Według wielu insiderów wyciek mógł być również fałszerstwem, ponieważ po prostu za dużo w nim szczegółów i włożonej w niego pracy.

Czytaj też: GTA VI z rewolucyjną mechaniką! Jason i Lucia odczują znak czasu

Konferencja prasowa w sprawie aresztowania 16-latka z Ukrainy, który z nożem na pał na dzieckoKonferencja prasowa w sprawie aresztowania 16-latka z Uk

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?