GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 we wrześniu 2024 r. ponownie poruszy Internet. Odkrył drugi zwiastun gry?

2024-07-10 7:22

Przez spory czas Rockstar Games uważało GTA VI za najściślej strzeżoną tajemnicę w świecie gier. Wszystko zmieniło się na początku grudnia 2023 r., kiedy w końcu zaprezentowano pierwszy zwiastun długo wyczekiwanej gry. Co ciekawe, fani są pewni, że odkryli ważną poszlakę dotyczącą drugiego zwiastuna.

Fan odkrył "ważną" wskazówkę dotyczącą drugiego zwiastuna GTA VI. Nie wszyscy mu wierzą...

Użytkownik Reddita, 27guy, zauważył, że na zdjęciu zwiastuna, na którym Jason i Lucia siedzą w samochodzie, w drzwiach po ich lewej stronie widać kilka dziur po kulach. To, 27Guy, przetłumaczył na alfabet Morse'a, aby rozszyfrować rzekomą wskazówkę ukrytą przez Rockstar Games. Co ciekawe, nie wszyscy gracze podzielają jego entuzjazm.

Czytaj też: GTA VI i „Wiedźmin” od Rockstar Games? Wycieka nowa gra fantasy! Znamy szczegóły

Podekscytowany fan wierzy, że dziury po kulach odpowiadają przesłaniu – 1/9/więcej – i doprowadzą do pojawienia się drugiego zwiastuna we wrześniu 2024 roku.

Czytaj też: GTA VI z 200 GB przeciekiem plików! Gameplay, GTA V DLC, Bully 2, GTA Tokyo i wiele więcej

Niektórzy fani zgadzają się z tą teorią, ale nie dotyczy to wszystkich. „Co najbardziej wyczekiwana gra robi z człowiekiem” – powiedział jeden z nich. „To już dawno przekroczyło poziom absurdu” – skomentował inny.

Czytaj też: GTA VI i nowy gameplay z rozgrywki! Oglądamy kradzieże, hakowanie i pranie pieniędzy

Twórcy potwierdzili już, że wypuszczą Grand Theft Auto VI w 2025 roku, więc nie można wykluczyć długiego oczekiwania na kolejny zwiastun. Musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość. W międzyczasie zapraszamy do naszej szczegółowej analizy pierwszego trailera – jesteśmy pewni, że kilka smaczków mogło wam umknąć!

Czytaj też: GTA VI — wszystkie ukryte ciekawostki w zwiastunie. Odniesienia do Vice City i historie z Florydy

Cracovia pożegnała Janusza Filipiaka

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?
Listen on Spreaker.