GTA VI

i

Autor: Rockstar Games / Twitter

GTA VI

GTA 6 z trybem kooperacji? Gameplay ujawnia nowe szczegóły! Fani podekscytowani

2024-07-03 7:38

Wszyscy czujemy ogromną ekscytację w związku z możliwością gry wieloosobowej w Grand Theft Auto VI. Pomimo tego, że do premiery samej gry jeszcze sporo czasu, do internetu wyciekł rzekomy gameplay z trybu online.

Fan GTA sporządził listę wszystkich funkcji, które potencjalnie mogą znaleźć się w nadchodzącym Grand Theft Auto VI, ujawniając element gry wieloosobowej, który najwyraźniej wszyscy zignorowaliśmy. „Chociaż seria Grand Theft Auto (tryb fabularny) tradycyjnie była grą dla jednego gracza, klipy, które wyciekły, wskazują na możliwość rozgrywki w trybie współpracy pomiędzy dwiema postaciami w GTA VI” – czytamy w poście.

Czytaj też: GTA 6: Gameplay wypełniony nowymi aktywnościami pobocznymi! Tego jeszcze nie było

GTA 6 zaoferuje tryb kooperacji?

Przedstawione dowody są dość przekonujące, jednakże istnieją znaczne różnice zdań co do tego, czy jest to dowód, że gra wieloosobowa w trybie współpracy jest przeznaczona dla konkretnie tej gry. „Są też inne wyjaśnienia. Rockstar Games mogło testować funkcjonalność kooperacji, a pozostałości nadal są w kodzie” – wyjaśnił Redditor.

Albo może to być po prostu mechanika GTA Online, która jest nieodłącznym elementem całego programowania” – dodał inny.

Użytkownik, który usunął swoje konto, napisał: „Mam nadzieję, że nie będą robić kooperacji ani innych dziwnych rzeczy [...] po prostu chcę, żeby [Rockstar] grali bezpiecznie i napisali dobrą historię.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?