GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6. Wyciekł gameplay z ekranów ładowania i zmiany postaci! Świat gier jeszcze tego nie widział

2024-06-18 7:33

Jeszcze przed pierwszym, oficjalnym zwiastunem Grand Theft Auto VI, wyciekły materiały z rozgrywki, które ukazały fanom niesamowity czas ładowania gry oraz całkowicie płynne przejścia pomiędzy głównymi bohaterami. Fani osłupieli po ujrzeniu nagrania, który wyciekł z serwerów Rockstar Games.

Oficjalnie ogłoszono, że GTA VI znajduje się w fazie rozwoju w lutym 2022 r., a niedawno zasugerowano, że gry możemy spodziewać się nie później niż w marcu 2025 r. Pełne ujawnienie gry nastąpi w grudniu, ale materiał filmowy z wczesnej wersji kontynuacji został udostępniony spory czas temu przez jednego z hakerów. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że akcja GTA VI rozgrywa się w Vice City i będzie zawierała dwie grywalne postacie. Co ciekawe, to nie koniec wycieków.

Czytaj też: GTA VI — data premiery, zwiastun, fabuła, mapa, bohaterowie. Wszystko, co wiemy o grze Rockstar

GTA VI na kolejnym materiale wideo

Jeśli kiedykolwiek grałeś w GTA V lub GTA Online, prawdopodobnie pamiętasz koszmarne czasy ładowania gry, szczególnie na sprzęcie poprzedniej generacji. Chociaż porty na PlayStation 5 i Xbox Series X/S zdecydowanie usprawniły ten system, tak wszyscy pamiętamy długie, bezczynne minuty wpatrywania się w napis loading.

Czytaj też: GTA VI otrzyma preorder w dniu premiery zwiastuna? Znamy konkretne daty wydania

Wygląda na to, że GTA VI będzie wolne od długich czasów ładowania. Wszyscy wiemy już, że sprzęt nowej generacji potrafi osiągać niesamowite wyniki pod tym kontem, a ujawniony fragment z gry ukazuje, jak naprawdę płynnie mogłoby to działać w GTA VI.

Materiał filmowy, który został już usunięty, przedstawia dwóch bohaterów gry spędzających czas w motelu. Gra przełącza się z Lucii na Jasona w niecałą sekundę, po czym Jason wyrusza na zewnątrz.

Fani szybko zauważyli, jak imponujący był czas ładowania. Warto podkreślić, że pochodzi to z wczesnej wersji GTA VI i może nie odzwierciedlać produktu końcowego. Biorąc jednak pod uwagę niesamowite rzeczy, które widzieliśmy już na PS5 i Xbox Series X w zakresie czasu ładowania, nie jest wykluczone, że pełna wersja gry będzie mogła pochwalić się kilkoma fajnymi sztuczkami.

Zima na Podkarpacie przyszła już w listopadzie

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?