The Precinct / GTA VI

i

Autor: Rockstar Games / Steam

GTA VI

GTA 6 z historią policjanta. Ta nowa gra pozwoli wam znaleźć się po drugiej stronie barykady

2024-05-22 8:37

Jeśli uwielbiacie serię Rockstar Games, Grand Theft Auto i waszą chęć powrócenia do serii potęguje zbliżająca się wielkimi krokami szósta odsłona, to jeszcze przed tym wszystkim warto rzucić okiem na The Precinct — niezależną grę, w której wejdziecie w buty policjanta.

The Precinct, nowa gra niezależnego studia Fallen Tree Games, która pozwala graczom przejąć kontrolę nad policjantem w otwartym świecie inspirowanym Grand Theft Auto. Wcześniej studio Fallen Tree Games było odpowiedzialne za gry mobilne, takie jak Highrise Heroes i serię gier logicznych Quell. The Precinct wydaje się być duchową kontynuacją najnowszej gry studia, American Fugitive z 2019 roku, kolejnego sandboxowego tytułu z otwartym światem w podobnym duchu.

Czytaj też: GTA 6: Wyciekły pliki gry! Znamy rozmiar. 1 TB wolnej pamięci nie będzie potrzebny

The Precinct to GTA o policjantach

IGN udostępniło nowy zwiastun rozgrywki prowadzonej przez deweloperów, izometrycznej gry typu sandbox w stylu GTA, która stawia graczy w sytuacji policjanta z 1983 roku. Fallen Tree krótko opisuje narrację gry w opisie filmu, wyjaśniając, że gracze wcielą się w początkującego policjanta prowadzącego śledztwo w sprawie śmierci ojca.

Perspektywa izometryczna kamery w sprytny sposób nawiązuje do najwcześniejszych gier z serii Grand Theft Auto. Odpowiednio dla takiej gry, wszystkie działania i spotkania, na które gracze natkną się w brudnym mieście Averno są generowane proceduralnie; najróżniejsze sytuacje będą pojawiać się nieoczekiwanie. Gracze mogą wybrać sposób postępowania podczas aresztowań, decydując, czy sprawdzić dowód tożsamości, poszukać przedmiotów, czy porozmawiać z podejrzanym, aby uzyskać więcej informacji.

W zwiastunie głównym obserwujemy intensywny pościg helikopterem, który pokazuje, jak gracze będą musieli skupiać uwagę na uciekającym samochodzie i jak podczas obławy będą mogli wzywać m.in. kolce z powietrza, blokady drogowe i wozy policyjne. Oczywiście w The Precinct znajdziesz także pieszą walkę z osłoną i różnorodną broń, która przyda się, gdy zrobi się gorąco.

Chociaż data premiery The Precinct nie została jeszcze potwierdzona, ten ekscytujący sandbox w stylu GTA, oparty o historię policjanta, trafi na Xbox Series X i S, PlayStation 5, Epic Games Store i Steam zadebiutuje jeszcze w 2024 r.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?