GTA

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA VI. Aktorzy GTA V powrócą do serii. Tajemniczym i szybko usuniętym wpis

2023-11-28 7:46

Oficjalny zwiastun Grand Theft Auto VI zbliża się do fanów wielkimi krokami. Powoduje to nie tylko wzmożoną ekscytację wśród graczy, ale też pracowników i co ciekawe, byłych aktorów. Shawn Fonteno z GTA V po raz kolejny wywołuje spekulacje na temat możliwego powrotu Franklina i innych postaci do GTA VI.

Po miesiącach oczekiwań Rockstar Games w końcu ma zamiar zaprezentować zwiastun Grand Theft Auto VI i pomimo przecieków wskazujących na nową grupę bohaterów w nowej odsłonie, zaczęły krążyć plotki o powrocie Franklina i Michaela. W okresie poprzedzającym zwiastun Ned Luke (Michael) i Shawn Fonteno (Franklin) zaczęli drażnić się z fanami, żartując wprost z pojawienia się w nim, po czym stwierdzili, że gracze będą musieli rozwiązać zagadkę Mount Chiliad, aby się tego dowiedzieć.

Czytaj też: GTA VI otrzyma epizodyczne rozszerzenia DLC i wiele więcej? Tego zabrakło w GTA V!

Franklin i Michael z GTA 5 pojawią się w GTA 6? Usunięty post budzi zdziwienie

Franklin z GTA 5 był ważną częścią GTA Online, a Shawn Fonteno 14 listopada mógł zasugerować, że trwają prace nad czymś jeszcze innym. - „Gdybym wam wszystkim powiedział, mógłbym mieć kłopoty” – powiedział.

Czytaj też: GTA VI wprowadzi dziecko jako jednego z bohaterów serii. Rockstar z odważnym krokiem

Niedługo potem Ned Luke skomentował, mówiąc Fonteno, aby „poszedł zagrać w Modern Warfare”.

Po tym poście wielu użytkowników zaczęło podejrzewać, że aktor był w stanie obejrzeć zwiastun, zanim go opublikowano, a spekulacje wzmocniły się dopiero, gdy ostatecznie usunął tweet.

Fani jednak bardzo szybko domyślili się, o co mogło chodzić aktorowi pisząc do niego wprost „Pokazano ci zwiastun, prawda?”.

Na szczęście nie minie dużo czasu, zanim położymy kres tym spekulacjom. Zwiastun GTA VI zadebiutuje na początku grudnia, ale na razie nie znamy dokładnej daty ani godziny.

Czytaj też: GTA VI. Pracownicy Rockstar opowiadają o grze i procesie jej tworzenia. Studio zaskoczy fanów!

Ewa Nowak z Krosna sama wykonuje bombki choinkowe

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?