GTA 6

i

Autor: Dexerto

GTA VI

GTA VI oficjalnie otrzyma premierowy zwiastun w grudniu! Znamy datę premiery?

2023-11-08 16:23

GTA VI to jedna wielka tajemnica, którą strzeże lepiej lub gorzej Rockstar Games. Na przełomie ostatnich miesięcy gracze, fani oraz insiderzy podawali mnóstwo dat potencjalnej premiery zwiastuna, jednak te nadchodzące wydają się mieć sens, jako że są ostatnimi, ważnymi terminami dla deweloperów i wydawców gry. Czy faktycznie długo wyczekiwane Grand Theft Auto VI doczeka się trailer'a jeszcze przed nowym rokiem?

Spis treści

  1. GTA VI z premierą w listopadzie 2023 roku?
  2. Rockstar Games potwierdza zwiastun GTA VI

Jakby mało było wycieków dotyczących Grand Theft Auto VI, w ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się wokół profilu na Twitterze/X "GTA 6 Trailer Countdown", które parę dni temu opublikowało ciekawy wpis dotyczący nowej gry Rockstar Games. Według nich ostateczne odliczanie do zwiastuna GTA VI ma odbyć się wraz z końcem Halloween'owego wydarzenia w GTA Online, kończącego się dokładnie 1 listopada. To właśnie od tego momentu ma ruszyć finalne wyczekiwanie, na siedem konkretnych dat, które mają przedstawić nam pierwszy trailer.

Czytaj też: GTA VI to nie jedyna nowa gra Rockstar! Fani nie będą z niej zadowoleni

GTA VI z premierą w listopadzie 2023 roku?

Podawana data oficjalnej zapowiedzi Grand Theft Auto VI to 8 listopada, czyli dzień, w którym ma odbyć się kolejna konferencja dla inwestorów m.in. z udziałem Take-Two (wydawcy GTA VI) i Rockstar Games. Co ciekawe, termin podawany przez "GTA 6 Trailer Countdown" trochę się wydłuża, bo mowa tutaj też o "luce" między 1 a 8 listopada, pomiędzy którą też może się coś wydarzyć.

Czytaj też: GTA VI z kolejną istotną wskazówką dotyczącą premiery w listopadzie? „Ten dzień ujawni wszystko” 

Rockstar Games potwierdza zwiastun GTA VI

Według najnowszych informacji od Rockstar Games oficjalny teaser Grand Theft Auto VI ma pojawić się jeszcze w grudniu 2023 roku!

Czytaj też: GTA 6 oficjalnie zapowiedziane! Znamy datę zwiastuna, bohaterów i miejsce akcji

Tutaj ginęli ludzie. Bezpieczniej na "przejściu grozy"

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?