GTA

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA VI otrzyma masę nowości, których zabrakło w GTA V! Fani wskazują kierunek

2023-11-13 18:30

Grand Theft Auto VI to temat rozmów większości graczy wyczekujących na grudniowy zwiastun nowej gry Rockstar Games. Podczas gdy całe show skradają debaty na temat dnia, w którym odbędzie się faktyczna prezentacja, tak jeszcze inni rozmawiają na temat rzeczy, które muszą znaleźć się w GTA VI.

Dokładna data premiery Grand Theft Auto VI nie jest jeszcze nikomu znana, jednak insiderzy podają już konkretny rok oraz dzień, w którym zobaczymy pierwszy zwiastun nowej gry Rockstar Games. Ostatnia masa informacji skłoniła graczy do myślenia, że studio musi wprowadzić do kontynuacji serii masę nowych rzeczy, których zabrakło w GTA V. Debata graczy na subbreddit naprawdę wyglądała ciekawe, a o to lista najbardziej wyczekujących przez fanów rzeczy.

Czytaj też: GTA VI będzie jak Wiedźmin 4. Rockstar Games uczy się od CD Project

GTA VI z masą rzeczy, których zabrakło w GTA V

GTA V było prawdziwym przełomem, z resztą jak każda gra Rockstar Games, jednak w piątej odsłonie serii po raz pierwszy w grach wideo poznawaliśmy historię z perspektywy nie jednego, ale aż trzech bohaterów. W te same ślady poszedł, chociażby nowy Alan Wake 2, co czyni amerykańskie studio protoplastami tego pomysłu.

Czytaj też: GTA VI wprowadzi dziecko jako jednego z bohaterów serii. Rockstar z odważnym krokiem

Gracze debatowali również o tym, czego zabrakło w GTA V, zważywszy na to, iż tych rzeczy jeszcze nawet nie było na świecie. Mowa tutaj dokładnie o 2013 roku, czyli czasie, w którym wychodziła gra. O to wymieniane rzeczy:

  • sztuczna inteligencja
  • kryptowaluty
  • influencerzy
  • podcasty
  • drony
  • aplikacje Social Media typu TikTok
  • hulajnogi
  • Kosmos i turystyka

Bardzo możliwe, że Rockstar Games niektóre rzeczy z wyżej wymienionych postanowi wprowadzić do GTA VI. W niedawnych doniesieniach mogliśmy wyczytać o możliwości posiadania przez naszych bohaterów kanałów na mediach społecznościowych, a lista aktywności pobocznych również robi wrażenie.

Chłopaki do wzięcia: Joanna Wielocha dzisiaj zachwyca figurą!

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?