GTA 6

i

Autor: farantube

GTA VI

GTA VI. Poznaliśmy rok wydania kolejnej gry Rockstar Games. Deweloperzy potwierdzają

2023-11-08 16:23

Premiera Grand Theft Auto VI wciąż pozostaje ogromną tajemnicą, chociaż wielu insiderów branży oraz deweloperów wie, kiedy może odbyć się premiera długo wyczekiwanej gry Rockstar Games. Według nich GTA VI ma trafić na półki sklepowe wiosną 2025 roku w dniu obchodów kolejnej rocznicy serii.

Według wielu doniesień, dokładnie 8 listopada ma dojść do pierwszej zapowiedzi Grand Theft Auto VI, kiedy to zarówno wydawca Take-Two, jak i Rockstar Games udadzą się na zebranie zarządu. Chociaż w momencie pisania tego artykułu jeszcze niczego nie wiemy, tak jeden z najbardziej rzetelnych insiderów w świecie GTA zdradził nam, co on sam i inni deweloperzy myślą o premierze szóstej części. Według nich oczekiwanie fanów zakończy się w 2025 roku.

Czytaj też: GTA 6 doczeka się premiery zwiastuna w listopadzie! „Ten dzień ujawni wszystko”

GTA VI z premierą w 2025 roku?

Tez2 ponownie zabrał głos w sprawie premiery Grand Theft Auto VI, kiedy to został zapytany, czy faktycznie w 2024 roku Rockstar Games zdecyduje się wypuścić długo wyczekiwaną grę. Ten odpowiedział:

To właściwie nie był ostateczny termin. Bardziej szacowane okno wydania. Kilku deweloperów spodziewa się okna wydania w 2025 roku. Oczekuje się wydania wiosennego. Jednak Rockstar w przeszłości planował wydanie wiosenne zarówno dla GTAV, jak i RDR2, co ostatecznie zostało przesunięte na wydanie jesienne. Przewiduję, że ogłoszenie zbiegnie się z obchodami rocznicy Rockstar gdzieś pomiędzy końcem listopada a początkiem grudnia. A jeśli nie, to ogłoszenie w lutym. Spodziewam się, że Miesiąc Napadów w GTAO będzie bardziej poświęcony tematyce V. I żeby Rockstar zaoferował nam w tym miesiącu resztę ubrań z okazji rocznicy GTA V. Skupienie się na V i zakończenie rocznicą Rockstar i szansą na rozmowę o tym, co dalej.” - tłumaczy Tez2 na forum GTA 6

Rockstar Games potwierdza zwiastun GTA VI

Według najnowszych informacji od Rockstar Games oficjalny teaser Grand Theft Auto VI ma pojawić się jeszcze w grudniu 2023 roku!

Czytaj też: GTA 6 oficjalnie zapowiedziane! Znamy datę zwiastuna, bohaterów i miejsce akcji

Kierowca BMW bez listu żelaznego. Wiemy, co dalej

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?