GTA VI

i

Autor: sportskeeda

GTA VI

GTA VI umożliwi graczom uprawianie sportu? Wskazówką znany stadion!

2023-11-06 12:33

Grand Theft Auto VI słynie z aktywności pobocznych oraz losowych wydarzeń, które mogą zaskoczyć graczy podczas podróży przez świat wykreowany. Rockstar Games najprawdopodobniej pójdzie o krok dalej i umożliwi naszym bohaterom aktywnie uprawiać sport, a może nawet rozpocząć profesjonalną karierę.

Fani dużych, otwartych światów w grach wideo uwielbiają, gdy twórcy tworzą wiarygodne, realistyczne oraz zaskakujące ich otoczenie. Niewątpliwie prym w tej kategorii wiedzie Rockstar Games, które z każdą nową produkcją dodaje nowe mechaniki i funkcje. Co ciekawe jedną z nich ma być możliwość uprawiania sportu, a nawet rozpoczęcia kariery. Fani dopatrują się takich możliwości po tym, jak na światło dzienne wyszły zdjęcia ogromnego stadionu do gry w baseball.

Czytaj też: GTA VI będzie bardzo realistyczne! Te mechaniki to rewolucja w grach Rockstar Games

Baseball w GTA VI? Stadion już jest!

Jak czytamy z 60-stronnicowego dokumentu przygotowanego przez fana, w GTA VI ma pojawić się stadion na wzór LoanDepot Park, czyli stadion baseballowy Miami Marlines. W samej grze ma on być obiektem sportowym drużyny Vice City Mambas, do której możliwe, że będziemy mogli dołączyć.

Czytaj też: GTA 6 doczeka się premiery zwiastuna w listopadzie! „Ten dzień ujawni wszystko”

Stadion położony w Miami USA mieści 37 000 tys. kibiców, a co ważniejsze jest obiektem pięknym i wartym zobaczenia. Posiada on zamykany dach, mnóstwo przestrzeni gospodarczej oraz niesamowitą szklaną kopułę.

Czytaj też: GTA 6 z informacjami o premierze, aktywnościach pobocznych, zwierzętach i broniach! Fani będą zadowoleni

Miejmy nadzieje, że Rockstar Games nie pozostawi stadionu bez aktywności pobocznych. Warto wspomnieć też o trybie online oraz możliwościach, jakie daje udostępnienie graczom tak dużego, zamkniętego obiektu. Zaczynając od gry w baseball, po wyścigi samochodowe, kończąc na trybie "arena wojny".

Czytaj też: GTA VI to nie jedyna nowa gra Rockstar! Fani nie będą z niej zadowoleni

Gang sutenerów rozbity! Spektakularna akcja policji

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?