Rockstar Games

i

Autor: hard-drive https://hard-drive.net/hd/video-games/rockstar-confirms-director-of-gta-6-hasnt-even-been-born-yet/

GTA VI

GTA VI. Pracownicy Rockstar opowiadają o grze i procesie jej tworzenia. Studio zaskoczy fanów!

2023-11-13 16:30

Po oficjalnej zapowiedzi zwiastuna Grand Theft Auto VI na grudzień 2023 roku, pracownicy studia postanowili zabrać głos i podzielić się swoimi odczuciami na temat pracy w Rockstar Games. Fani dostrzegli u nich ekscytację oraz chęć pokazania światu owoców swojej najnowszej pracy.

Wreszcie pracownicy studia mogli zabrać głos w sprawie Grand theft Auto VI i głośno wyrazić swoją ekscytację, jaka towarzyszyła im w chwili pracy nad grą w Rockstar Games oraz w momencie ogłoszenia pierwszego zwiastuna, który zobaczymy już w grudniu. Chociaż nie znamy dokładnej daty, tak fani już spekulują, że może ona odbyć się w dniu największej gali z grami wideo, The Game Awards 2023, która idealnie pasowałaby do ogłoszenia GTA VI.

Czytaj też: GTA VI wprowadzi dziecko jako jednego z bohaterów serii. Rockstar z odważnym krokiem

Pracownicy Rockstar Games ekscytują się premierą zwiastuna GTA VI

Pracownicy studia pod oficjalnym postem Rockstar Games na Twitter/X postanowili podzielić się swoimi odczuciami na temat pracy nad Grand Theft Auto VI. Nie zabrakło zdań w stylu "Nie mogę się już doczekać". "Jestem bardzo dumny". "Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co dla was przygotowaliśmy". Takie wpisy utwierdziły jedynie fanów, że jest na co czekać.

Według doniesień insiderów Grand Theft Auto VI ma pojawić się na półkach sklepowych w 2025 roku, którzy swoją tezę opierają na wzroście przychodów finansowych wydawcy właśnie w tym konkretnym okresie.

Tym autem jeździła Królowa Elżbieta II. Został wystawiony na sprzedaż!

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?