Grand Theft Auto VI

i

Autor: Rockstar Games/Youtube

GTA VI

GTA VI. VICE CITY to nie jedyne miasto w nowej grze Rockstar! Czas na inne stany Ameryki

2023-11-22 16:43

Premiera GTA VI pozostaje wielką tajemnicą i pomimo błagalnych próśb graczy skierowanych w stronę Rockstar Games, aby Ci uchylili rąbka tajemnicy dotyczących premiery gry, tak studio nieugięcie pozostaje cicho. Jak to zwykle bywa w internecie, nie brakuje wycieków oraz za kulisowych informacji. Ostatnie z nich informują nas, że według ujawnionych materiałów z rozgrywki, gracze będą mogli przenieść się poza granicę Vice City do zupełnie innego stanu.

Rockstar Games wciąż nie zaprezentowało jeszcze oficjalnego zwiastuna czy daty premiery GTA 6, ale fani rozszyfrowali mnóstwo materiałów, które wyciekły, aby lepiej zrozumieć, jak będzie wyglądać kolejna część serii Grand Theft Auto. Oprócz żeńskich i męskich bohaterów, GTA VI ma zawierać nowe, duże mechanizmy, takie jak budynki bardziej możliwe do eksploracji niż kiedykolwiek wcześniej, ulepszony system poszukiwań policji, nowe marki oraz gangi i wiele więcej. To jednak nie wszystko, ponieważ wygląda na to, że GTA 6 nie będzie tylko powrotem do Vice City, ale wprowadzeniem również całkowicie nowego stanu Floryda.

Czytaj też: 5 gier dla fanów GTA! W te produkcje powinniście zagrać przed Grand theft Auto VI w 2023 roku!

W GTA 6 zwiedzimy inne stany USA?

Gracze podczas sporządzania szczegółowej listy na podstawie materiału, który wyciekł niedawno do sieci, zauważyli, że GTA 6 zaoferuje nam podróż poza granice Vice City. Mowa tutaj o całkowicie nowej lokalizacji dla franczyzy, a sami twórcy ewidentnie wzorowali się na innym stanie Ameryki.

Czytaj też: GTA 6 z datą premiery! CEO Take-Two zdradza tajemnicę Rockstar Games

„Rockstar sprowadził i udostępnił lokalizacje z Georgia, w tym więzienie i pasma górskie, których nie ma w prawdziwym świecie na Florydzie”

Na Twitterze użytkownicy zwrócili uwagę, że materiał filmowy przedstawia głównego bohatera Jasona w lokalizacji wyglądającej identycznie jak stanowe więzienie medyczne Augusta w Georgii. W rzeczywistości Georgia graniczy z Florydą, jednak stan ten jest wciąż dość daleko od Miami, na którym opiera się Vice City, więc spodziewajcie się ciekawych zmian geograficznych w GTA.

Miejmy nadzieje, że potwierdzenie tych informacji nadejdzie prędzej niż później. Według dyrektora generalnego Take-Two Interactive, Straussa Zelnicka, GTA VI ma ukazać się już w 2024 roku.

Norbert Huber opowiada o sile kadry siatkarzy

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.