GTA VI

i

Autor: wallpaperflare https://www.wallpaperflare.com/grand-theft-auto-vi-gta-vi-gta-6-wallpaper-bspzm

GTA VI

GTA VI — Zapowiedź zwiastuna podzieliła fanów. Rockstar jednak z GTA IV Remaster? Dziwne reakcje graczy

2023-12-03 11:30

W usuniętym już poście w serwisie Reddit jeden z użytkowników poinformował społeczność Grand Theft Auto, że fani są zbyt podekscytowani nadchodzącym zwiastunem GTA VI. Wpierw argumentował to, że nie wiadomo, co tak naprawdę ogłosi Rockstar Games, a następnie dziwiły go zachowania niektórych graczy.

Temat został bardzo szybko usunięty przez moderatorów Reddita, głównie przez dużą toksyczność, ale inni dołączyli, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat zwiastuna i podekscytowania fanów. No właśnie, Rockstar Games nawet nie podał nazwy, czy tego, co faktycznie chce ogłosić, a gracze wydają się pewni — będzie to szósta część z serii, jednak aby na pewno?

Czytaj też: GTA VI na nowym materiale wideo! Syn dewelopera udostępnia nagrania

GTA VI dzieli fanów. Gracze apelują o spokój

Cała dyskusja rozpoczęła się od komentarza jednego z użytkowników: „Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale nie chcę sobie wyobrażać świata, w którym GTA VI nie istnieje, lol. Nie powiedziałbym, że moje życie kręci się wokół gry lub Nie mógłbym bez tego żyć, ale gry GTA zawsze były bardzo bliskie mojemu sercu”.

Czytaj też: GTA VI — zwiastun, premiera, cena, postacie, mapa. Wszystkie informacje o nowej grze Rockstar

Wiele osób zgadzało się, że niektórzy trochę przesadzają, zamieszczając tego typu posty na subreddicie, podczas gdy wielu innych odważnie mówi takie rzeczy, jak: „Dla wielu ludzi będzie to prawdopodobnie ostatnie GTA, które zobaczą."

Z drugiej strony wiemy jedynie, że fani Grand Theft Auto ujrzą nowy trailer nowego projektu Rockstar Games. Faktycznie, według wielu grafika musi zapowiadać GTA VI, jednak wielu podchodzi sceptycznie do zapowiedzi i apeluje o spokój. Według wielu niepotwierdzonych oczywiście informacji studio może chcieć wpierw wypuścić GTA IV, aby wypełnić lukę, w której trakcie będą pracować nad kolejną częścią z serii.

Czytaj też: GTA VI i GTA IV remaster z datą premiery w grudniu? Rockstar ma zaskoczyć fanów!

Śnieżyca w Krakowie

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?