GTA VI

GTA VI ze zwiastunem odkrytym przez fanów! Rockstar Games od razu zadziałał

2023-11-08 9:09

8 listopada gruchnęła informacja o tym, kiedy Grand Theft Auto VI otrzyma oficjalny trailer i datę premiery. To jednak nie wszystkie nowe wiadomości, ponieważ fani odkryli zwiastun gry przedwcześnie na stronie Rockstar Games. Deweloperzy zareagowali momentalnie, jednak poszlaki zostały.

Niespodziewanie z samego rana 8 listopada znany insider potwierdził fanom, kiedy Ci mogą oczekiwać oficjalnego zwiastuna oraz zapowiedzi Grand Theft Auto VI. To jednak nie wszystkie świetne informacje, ponieważ wnikliwi gracze odkryli, że materiał promujacy nową grę faktycznie istnieje. Konkretnie był nim użytkownik forum Reddit, który po wpisaniu "trailer1" i po przejściu na adres "videos-rockstargames-com.akamaized.net/v3/grandtheftautovi-trailer1-en_us-1080p.mp4" zamiast komunikatu "page not found" ujawnił mu się napis — wystąpił błąd podczas procesowania żądania. Można wnioskować, że trailer Grand Theft Auto VI już czeka gotowy na fanów!

Czytaj też: GTA VI ujawnione! Znamy datę zapowiedzi zwiastuna, bohaterów i miejsce akcji

Zwiastun GTA 6 odkryty przez fanów!

Link udostępniony przez użytkownika w serwisie Reddit już oczywiście nie działa, ponieważ Rockstar Games bardzo szybko interweniował. Graczy momentalnie zaczęli zastanawiać się, dlaczego deweloperzy zmienili akurat ten konkretny adres i czy faktycznie mieli coś do ukrycia.

Czytaj też: GTA VI otrzyma ogromne zmiany w systemie broni na wzór Red Dead Redemption 2? Rockstar stawia na realizm

GTA VI zwiastun

i

Autor: Reddit / GTAVI https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/17pf39g/possible_gta_6_reveal_trailer_url/?utm_source=embedv2&utm_medium=post_embed&utm_content=whitespace&embed_host_url=https://pulsembed.eu/p2em/XlGDn71SL/ Link: https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/17pf39g/possible_gta_6_reveal_trailer_url/?utm_source=embedv2&utm_medium=post_embed&utm_content=whitespace&embed_host_url=https://pulsembed.eu/p2em/XlGDn71SL/

Jeśli faktycznie fani odkryli oficjalny zwiastun Grand Theft Auto VI, to ten powinniśmy ujrzeć już niebawem. Jason Schreier z Bloomberg, najbardziej wpływowy i rzetelny insider ze świata gier jest pewny, że nowa gra z serii GTA nadchodzi. Tą zobaczymy jeszcze w 2023 roku, o czym wspominaliśmy w ostatnim, obszernym artykule.

Czytaj też: GTA 6 z informacjami o premierze, aktywnościach pobocznych, zwierzętach i broniach! Fani będą zadowoleni

Ciężarówki nie dają żyć mieszkańcom osiedla na Białołęce. "To jest makabra"

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?