Hall of Legends

i

Autor: Riot

League of Legends

Hall of Legends — wszystko, co musisz wiedzieć o nowym wydarzeniu w League of Legends

2024-05-29 8:10

Gracze League of Legends będą mogli odblokować mnóstwo nowej zawartości poprzez przepustkę na wydarzenie upamiętniające legendarną karierę Fakera. Jak wspominają twórcy gry, Riot Games, jest to największa kampania w dotychczasowej historii gry.

Spis treści

  1. Hall of Legends — ile poziomów karnetu?
  2. Hall of Legends — kiedy start?
  3. Hall of Legends — kolejni kandydaci
  4. Hall of Legends — jak to będzie wyglądać?

Hall of Legends — ile poziomów karnetu?

Riot ogłosił, że Hall of Legends, uroczystość upamiętniająca karierę Fakera, będzie najsolidniejszą przepustką w historii League of Legends, dając oddanym fanom i graczom jeszcze jeden powód, aby ją zdobyć. Dzięki 100 poziomom i zawartości opartej na karierze Niezniszczalnego Króla Demonów, przepustka Hall of Legends 2024 to must have każdego fana gry oraz e-sportu.

Czytaj też: League of Legends z pierwszym e-sportowcem w Hall of Fame. Znamy kryteria i nagrody

Hall of Legends — kiedy start?

Przepustka Hall of Legends będzie dostępna od 12 czerwca, zbiegając się z aktualizacją League Patch 14.12, a gracze będą mieli czas do 8 lipca na odblokowanie zawartości. Riot ustanawia także nowy rekord dzięki swojej najdroższej kolekcji skórek, która zostanie wydana na wydarzenie Hall of Legends.

Hall of Legends — kolejni kandydaci

Chociaż fani League prawdopodobnie docenią zalew nowej zawartości, która pojawi się podczas wielkich uroczystości, ta przepustka wyznacza także nowe standardy dla przyszłych wydarzeń — a przynajmniej tych związanych z Hall of Legends. Riot Games już teraz rozpoczął planowanie drugiego kandydata do galerii sław, tak więc firma powinna rozważyć zakończenie procesu selekcji do końca roku, aby zapewnić swoim zespołom kreatywnym, projektowym i wszystkim innym zaangażowanym wystarczająco dużo czasu na opracowanie kolejnych 100 elementów nowej zawartość w grze na maj 2025 r.

Hall of Legends — jak to będzie wyglądać?

Ci, którzy kupią przepustkę wydarzenia, mogą spodziewać się codziennych misji i kilku powtarzalnych misji, takich jak „pierwsze zwycięstwo dnia”, które pomogą im przejść przez tę obszerną, ale satysfakcjonującą przepustkę. Wśród wielu nagród gracze będą mogli zdobyć kultowe przedmioty, takie jak nowe ikony Orianny i Galio, ukłon w stronę niektórych z najbardziej godnych uwagi wyborów Fakera lub epicką emotkę z brokułami.

Dzięki przepustce gracze będą mieli także możliwość odblokowania wszystkich skórek Worlds związanych z nazwiskiem Fakera, w tym kultowego SKT Zed z 2013 r., SKT T1 Ryze z Worlds 2015 i Syndry z Worlds 2016, a skórka Orianny z Worlds 2023 dopełni całości kolekcji.

Karnet zawiera także ikonę złotego medalu z Igrzysk Azjatyckich, upamiętniającą międzynarodowy sukces Fakera poza oficjalnymi zawodami e-sportowymi Riot League, oraz ikonę Ahri przedstawiającą połowę serca i połowę kciuka w górę.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?