Harry Potter

Harry Potter. Nowe wydanie Insygniów Śmierci! Tak wyglądają okładki. Kiedy premiera?

2024-05-22 11:50

Harry Potter i Insygnia Śmierci w nowym wydaniu! Ostatni tom przygód młodego czarodzieja powraca w wyjątkowej wersji! Do księgarni trafi już w czerwcu 2024, więc fani mają powody do radości. Teraz możecie zebrać w końcu całą kolekcję okładek rocznicowych i podkreślić swoją przynależność do domu w Hogwarcie!

Harry Potter i Insygnia Śmierci to ostatnia część słynnego cyklu o młodym czarodzieju. Kolejny tom jubileuszowego wydania serii J.K.Rowling trafi do sprzedaży już 19 czerwca 2024. To wydanie zawiera dodatkowe materiały i zachwycające ilustracje! Ich autorem jest laureat nagrody Kate Greenaway Medal, Levi Pinfold. Książki dostępne będą w miękkiej okładce. Cena jednej sztuki to 69,00 złotych. Chociaż do premiery jest jeszcze trochę czasu, to swoje egzemplarze zmawiać możecie jednak już teraz w przedsprzedaży w sieci.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Harry Potter - jubileuszowa edycja domów

W edycji domów ukazały się już wszystkie tomu serii o Harrym Potterze – każda w czterech wersjach, z godłami poszczególnych tomów na okładce.

  • Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
  • Harry Potter i Więzień Azkabanu: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
  • Harry Potter i Czara Ognia: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
  • Harry Potter i Zakon Feniksa: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
  • Harry Potter i Książę Półkrwi: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.

Harry Potter i Insygnia Śmierci - fabuła książek według domów!

Każda edycja książki w nowym wydaniu otrzymała spersonalizowany opis od wydawcy.

Slytherin:

W finałowej części uwielbianego cyklu J.K. Rowling Lord Voldemort potrzebuje wielkiej mocy, aby pokonać Harry’ego Pottera, i w tym celu szuka legendarnej Czarnej Różdżki, podczas gdy jego śmierciożercy przejmują kontrolę nad światem czarodziejów. W krytycznym momencie Severus Snape wykaże się przebiegłością, która potwierdzi, że jest naprawdę wielkim Ślizgonem.

Edycja specjalna książki "Harry Potter i Insygnia Śmierci" dla najwierniejszych fanów domu, który ceni dumę, ambicję i spryt, zawiera dodatkowe materiały i zachwycające ilustracje. Ich autorem jest laureat nagrody Kate Greenaway Medal, Levi Pinfold.

Noś barwy swojego domu z dumą!

Ravenclaw:

W finałowej części uwielbianego cyklu J.K. Rowling Lord Voldemort poszukuje Czarnej Różdżki, aby mieć moc pokonania Chłopca, Który Przeżył. Tymczasem duch Ravenclawu, Szara Dama, strzeże sekretu, który pomoże Harry’emu zniszczyć ostatni horkruks i przybliży go o krok do zwycięstwa nad Czarnym Panem…

Edycja specjalna książki "Harry Potter i Insygnia Śmierci" dla najwierniejszych fanów domu, który ceni mądrość, bystrość i inteligencję, zawiera dodatkowe materiały i zachwycające ilustracje. Ich autorem jest laureat nagrody Kate Greenaway Medal, Levi Pinfold.

Noś barwy swojego domu z dumą!

Hufflepuff:

Podczas gdy świat czarodziejów ulega tyranii Lorda Voldemorta, Puchoni pozostają wierni wartościom swojego domu i są gotowi do końca walczyć u boku Harry’ego Pottera. Spośród nich wyróżnia się Tonks, która ryzykuje wszystko, by obalić Mrocznego Pana w heroicznej bitwie w finałowej części uwielbianego cyklu J.K. Rowling.

Edycja specjalna książki "Harry Potter i Insygnia Śmierci" dla najwierniejszych fanów domu, który ceni poświęcenie, cierpliwość i lojalność, zawiera dodatkowe materiały i zachwycające ilustracje. Ich autorem jest laureat nagrody Kate Greenaway Medal, Levi Pinfold.

Noś barwy swojego domu z dumą!

Gryffindor:

W ostatniej części uwielbianego cyklu J.K. Rowling mroczne sekrety z przeszłości Albusa Dumbledore’a naprowadzą Harry’ego, Hermionę i Rona na trop legendarnych Insygniów Śmierci. Dzielnych przyjaciół nieraz dopadnie zwątpienie, a jednak odwaga Gryffindoru wybuchnie jasnym płomieniem podczas heroicznej finałowej bitwy z Czarnym Panem i jego zwolennikami.

Edycja specjalna książki "Harry Potter i Insygnia Śmierci" dla najwierniejszych fanów domu, który ceni męstwo, odwagę i determinację, zawiera dodatkowe materiały i zachwycające ilustracje. Ich autorem jest laureat nagrody Kate Greenaway Medal, Levi Pinfold.

Noś barwy swojego domu z dumą!

Powyższe opisy pochodzą od wydawcy.

Harry Potter i Insygnia Śmierci. QUIZ! Ile pamiętasz z epickiego zakończenia sagi J.K.Rowling?

Pytanie 1 z 10
Bitwa o Hogwart miała miejsce...