Harry Potter

Harry Potter w The Sims 4! Tak wyglądają Harry, Ron i Hermiona w świecie gry [ZDJĘCIA]

2024-06-12 18:51

Harry Potter w The Sims 4? To byłoby coś! Na ten moment możemy cieszyć się dodatkiem do The Sims 4 - Star Wars: Wyprawa na Batuu. Ten pakiet rozgrywki nawiązuje do Gwiezdnych Wojen, a nasi Simowie dzierżą miecze świetlne! A jak wyglądałby świat znany z książek J.K.Rowling, gdyby przenieść go do słynnej gry? AI zrobiła to dla nas!

Do The Sims 4 możemy dokupić specjalny, czarodziejski pakiet rozgrywki. Kraina magii to miejsce gdzie każdym kroku napotkasz magiczne tajemnice. Dodatek zadebiutował w 2019 roku. I chociaż znajdziemy w nim sporo nawiązań i 'oczek' puszczonych do fanów Harry'ego Pottera, to nie jest to oficjalna gra. Ale co by było, gdyby faktycznie przenieść miejsca i bohaterów stworzonych przez J.K.Rowling do świata simsów? AI specjalnie dla nas przygotowała kilka obrazków, które przedstawiają między innymi zamek Hogwart, Harry'ego, Rona i Hermionę! Naszą galerię możecie obejrzeć poniżej! Jak wam się podoba?

Kraina Magii - opis gry

Jeśli macie ochotę zagrać w Krainę Magii, to jest ona wciąż dostępna i świetnie komponuje się również z pakietem Wilkołaki, Wampiry czy Zjawiska Paranormalne. Poniżej możecie przeczytać oficjalny opis dodatku:

Niezwykły świat czeka na Twojego Sima. Gdy przekroczysz próg tajemniczego portalu, na każdym kroku napotkasz magiczne tajemnice. Zapoznaj się z chowańcami, rzucaj zaklęcia na Simów i warz mikstury dla przyjaciół i wrogów. Studiuj magię i ucz się u ekspertów. Wykonaj zadanie, by stać się czarodziejem. Zbieraj i rzucaj zaklęcia w pojedynkach, wyczaruj jedzenie, a nawet zamieniaj innych w przedmioty. Warz eliksiry, przez które Simowie poczują do siebie miętę, pozbędą się przykrych klątw lub będą nieśmiertelni! Tajemniczy chowaniec ochroni Twojego Sima i pomoże mu wypełnić jego magiczne przeznaczenie. Przyzwij smoka, wróżkę lub innego chowańca, który najlepiej dopasuje się do charakteru Twojego Sima, i będzie go strzegł. Nie zapomnij nadać mu ciekawego imienia! Wpraw się w iście magiczny nastrój dzięki czarodziejskim kreacjom dla Twoich Simów. Ubierz Sima w szaty ekstrawaganckiego maga lub wypróbuj nowe czary w bardziej stonowanych ubraniach. Zbieraj różdżki i miotły, a potem udekoruj pomieszczenia zaklętymi przedmiotami.

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?