Team Heretics

i

Autor: Photo by Michal Konkol/Riot Games

League of Legends

Heretics z nową twarzą! To on zadba o Jankosa, Zwyroo i Trymbiego w letnim splicie LEC 2024

2024-06-03 14:43

Chociaż po roszadach w głównym składzie zespołu Team Heretics, za sprawą dołączenia do Jankosa Zwyroo i Trymbiego, można było odczuć poprawę, tak zmiany na pozycji trenera były nieuniknione. Teraz poznaliśmy nazwisko, które poprowadzi Heretyków podczas letniego splitu LEC 2024.

Team Heretics ogłasza nowego trenera

Nowym trenerem Team'u Heretics zostanie młody, ponieważ zaledwie 26-letni Hiszpan, Víctor "Machuki" Machuca Segura. Co ciekawe, Machuki nigdy nie zahaczył o profesjonalne granie, jednak z League of Legends związany jest od dłuższego czasu. Nowy trener Polaków, Jankosa, Zwyroo oraz Trymbiego na stanowisku dowodzącym jest już od prawie 6-lat.

Czytaj też: League of Legends — Fani bojkotują nową skórkę Ahri za prawie 2 tys. Mają ciekawy sposób

Víctor "Machuki" Machuca Segura przewinął się przez ekipę BISONS ECLUB, z którą sięgnął po wicemistrzostwo w Superlidze, aby następnie poprowadzić ją w EMEA Masters. Następnym krokiem 26-latka była akademia Team'u Heretics. Z Heretykami triumfował w rodzimych rozgrywkach oraz ponownie zawitał na EM, jednak bez większych sukcesów.

Pierwszy sprawdzian nowego trenera będzie miał miejsce już niebawem, wraz ze startem letniego splitu LEC 2024, który zaplanowany jest na 8 czerwca 2024 r. Pierwszym rywalem Team'u Heretics będzie wówczas GIANTX.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Jak dobrze znasz Marcina "Jankosa" Jankowskiego? Sprawdź swoją wiedzę o najlepszym polskim junglerze z naszym QUIZEM!

Pytanie 1 z 10
Jankos w drużynie H2k zaliczył swój pierwszy, duży sukces wygrywając: