Aurora LoL

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends Aurora z wyciekiem umiejętności. Wideo pokazuje możliwości postaci

2024-05-31 8:59

Najnowsze wideo daje okazje graczom League of Legends po raz pierwszy spojrzeć na nowego bohatera, który wkrótce wskoczy na Rift. Aurora, królik z Vastayi, chociaż z początku wyśmiewania, teraz wydaje się pokazywać swoją pełną moc.

Aurora prezentuje swoje umiejętności

Film opublikowany przez SkinSpotlight w serwisie YouTube to animowany komiks szczegółowo opisujący początki przyjaźni Ornna i Aurory. Historia zaczyna się, gdy Aurora szuka półboga Kuźni, aby pomóc przyjacielowi w potrzebie, podczas gdy Ornn opowiada wydarzenia i opisuje Vastayę jako cichą, dyskretną i dociekliwą. Gdy Aurora wkracza do Hearth Home, Ornn wytwarza dla niej nowy potężny artefakt, który może być powiązany z jej umiejętnościami w grze: różdżkę.

Ze swoją nową różdżką w dłoni Aurora rzuca zaklęcie, które otwiera portal na szczycie góry Ornna, powodując, że drobinki śniegu i kilka małych Poro spadają na potężną postać Mistrza Kuźni. Choć brzmi to urzekająco, scena ta daje fanom League of Legeneds wgląd w potencjalne zdolności Aurory.

Kiedy z początku dokuczano nowej postaci, projektanci z Riot Games zasugerowali, że Aurora posiada „naturalną zdolność widzenia tego, czego według innych nie ma”, co może odnosić się do pewnego rodzaju umiejętności przypominających totem kontroli. Chociaż Riot nie wydał żadnych oficjalnych informacji, gracze zakładają, że Aurora będzie mogła sprowadzić na Summoner's Rift swojego nowego przyjaciela, Haestryra, aby jej pomógł — podobnie jak Ostateczna umiejętność Ornna Zew Boga Kuźni.

Pojawienie się Aurory w roli najnowszej mistrzyni z pewnością będzie czymś wyjątkowym i wniesie odrobinę chłodnej pogody Freljordu do gorącego lata. Aurora najprawdopodobniej zadebiutuje na serwerach League of Legends wraz z letnim wydarzeniem, które ma pojawić się po Faker’s Hall of Legends.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?