Kiedy jest Pyrkon 2023? [DATA, MIEJSCE, HARMONOGRAM]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Kiedy jest Pyrkon 2023? [DATA, MIEJSCE, HARMONOGRAM]

2023-06-13 15:46

Festiwal Fantastyki Pyrkon to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce. Liczba uczestników festiwalu z każdym rokiem rośnie - od 600 osób w roku 2000 do ponad 55 000 w roku 2022! Kiedy jest Pyrkon 2023? Co czeka na odwiedzających? Sprawdźcie.

Dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay, w tym 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki i nerdy - tegoroczny Pyrok zapowiada się wystrzałowo. Impreza odbędzie się w Poznaniu już 16-18 czerwca 2023!

Pyrkon 2023 - HARMONOGRAM

Pyrkon to trzy dni obfitujące w magiczne spotkania, wywiady i prelekcje.

Program tegorocznego festiwalu znajdziecie TUTAJ.

Do wydarzenia na Facebooku możecie dołączyć pod tym linkiem.

Suczka Megan z Ukrainy ma tylko 4 miesiące i doznała całego piekła wojny

Pyrkon 2023 - bilety. Pakiet Specjalny

Bilety i karnety na Pyrkon 2023 dostępne są na stronie ebilet.pl. Koszt bletu jednodniowego w zależności od wybranego dnia waha się pomiędzy 35-90 złotych. Karnet dla osoby dorosłej zakupić możecie za 239,00 złotych. Cena karnetu dziecięcego to 120,00 złotych.

Posiadacze Pakietu Specjalnego będą mieć możliwość zarejestrowania się aż na 4 punkty programu, a sama rejestracja zacznie się dla nich wcześniej niż w przypadku standardowych wejściówek. Także w tym roku zakupienie Pakietu Specjalnego oznacza również osobny punkt wymiany identyfikatorów. Nie zabraknie również fantastycznych gadżetów, będących nie lada rarytasem! W skład Pakietu Specjalnego wchodzi bowiem kostka do gry oraz – fanfary! – jedyne w swoim rodzaju Pyrkonowe Monopoly! Unikalność edycji tego kultowego tytułu ma swoje źródło nie tylko w ograniczonej liczbie egzemplarzy, ale także w niepowtarzalnej możliwości wykupienia Waszych ulubionych miejsc na Pyrkonie. Nie zwlekajcie!

Pakiet Specjalny zapewnia:  

  • karnet 3-dniowy na Pyrkon 2023,
  • jedyne w swoim rodzaju Pyrkonowe Monopoly,
  • kostkę,
  • osobny punkt wymiany biletu na identyfikator;
  • aż 4 tokeny,
  • możliwość wcześniejszej rejestracji na punkty programu.

UWAGA! Liczba Pakietów Specjalnych jest ograniczona! Do sprzedaży trafi 1950 sztuk, więc nie zastanawiajcie się i kupcie swój Pakiet już dziś! A jeżeli zakupiliście już bilet w ramach progu Blind Birds, możecie go bez problemu upgradować do Pakietu specjalnego, dopłacając różnicę w cenie. Odbiór gadżetów (kostki i gry) będzie możliwy tylko podczas trwania Festiwalu. Nie istnieje możliwość wysyłki. Liczba pakietów jest ograniczona do 1950 sztuk! Pakiet dostępny jest w sprzedaży aż do wyczerpania zapasu. Koszt - 399 złotych.

Źródło: pyrkon.pl

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?