Brand

i

Autor: Riot Games

League of Legends

League of Legends doczekało się najbardziej „broken” postaci w historii gry. Niszczy dolną aleję

2024-06-18 15:36

Rzadko się zdarza, aby dana umiejętność wnosiło tyle do League of Legends, ale właśnie to zrobił Brand w aktualizacji 14.12. Skok mocy jest tak duży, że gracze zaczęli błagać Riot o wprowadzenie szybkich zmian.

Brand niszczy dolną alejkę

Brand to jeden z tych bohaterów League of Legends, których coraz mniej osób wybiera na swoich main'ów, ponieważ są fajniejsi, bardziej efektowni i zwyczajnie lepsi bohaterowie. Jednak obecnie cieszy się on odrodzeniem; Według liczb na U.GG, w patchu 14.12 uzyskał już niezły współczynnik zwycięstw wynoszący 53,97% na wszystkich poziomach w roli AP.

Czytaj też: League of Legends na Pyrkon 2024. Zobacz postacie z Arcane i nie tylko! Zdjęcia najlepszych strojów

Chociaż istnieje wiele powodów, dla których Brand jest wspaniałym magiem, najważniejszym jest to, że łatwo go pilotować, a jego kombinacje są proste. Został on zaprojektowany tak, aby zadawać znaczne obrażenia.

Jego najważniejszym aspektem są ładunki Płomienia, ponieważ kiedy zyskasz wokół siebie pierścień ognia, ten ostatecznie eksploduje. Wszyscy w obszarze detonacji otrzymują obrażenia magiczne równe procentowi ich maksymalnego zdrowia. Jeśli więc natkniesz się na innego członka drużyny z tym pierścieniem, a on następnie eksploduje, cóż, może on zginąć przez ciebie.

Ta moc w zestawie umiejętności Branda wywołała oburzenie społeczności, a wielu lamentowało, że „Brand na ADC jest zdecydowanie za silny”i „potrzebuje on osłabienia” – zwłaszcza tej wybuchowej umiejętności pasywnej. Więc jeśli zastanawiałeś się, dlaczego Brand ma wskaźnik banów wynoszący 16,4%, oto dlaczego.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?