Faker Ahri Skins

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends z „nielegalnym” pakietem RP. Gracze są jednogłośni! Bez litości

2024-06-14 10:00

Twórcy League of Legends, Riot Games, wprowadzili nowy pakiet RP, aby uwzględnić nową skórkę Ahri w ramach Hall of Legends dla jednego z najlepszych graczy w historii, Fakera. Teraz, moment po jego udostępnieniu, gracze nazywają go „nielegalnym”.

Biedna Ahri ponownie obiektem kontrowersji

Najnowsza kontrowersyjna skórka została wreszcie została dodana do League of Legends. Skin Immortalized Legend Ahri to hołd dla Fakera, który został pierwszym zawodnikiem Hall of Legends. Sama skórka kosztuje sporo pieniędzy, przez co wielu graczy nadal jest sfrustrowanych i zirytowanych. Najdroższą wersję Ahri można nabyć wyłącznie w pakiecie, który kosztuje ponad 2 tysiące złotych. To jednak nie wszystko, ponieważ teraz Riot wprowadził nowy pakiet do klienta LoL-a, w którym gracze mogą kupić 60200 RP. To najdroższy zestaw, jaki kiedykolwiek wypuścili twórcy.

Czytaj też: League of Legends — Fani bojkotują nową skórkę Ahri za prawie 2 tys. Mają ciekawy sposób

Jak pokazał Spideraxe30 na X, pakiet kosztuje około 430 dolarów... Gracze nie byli zachwyceni kosztowną ofertą, a wielu określiło ją jako „nielegalną” lub „oszustwem”. „Naprawdę powinno to być nielegalne” – argumentował jeden z użytkowników.

Czytaj też: League of Legends z Wampirami. Riot wprowadza nowy tryb PvE

Inni krytykowali Riot za brak wstydu podczas wydawania nowego pakietu RP, ponieważ najwyraźniej ma on związek z wydaniem skórki Ahri. Wielu użytkowników chciało przypomnieć innym graczom, aby w ramach protestu stale banowali Ahri.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?