League of Legends - nowe informacje. Wiemy, kto dostanie nowe skiny Anima Squad!

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=KU_2Vf4W0OQ Zdjęcie poglądowe

League of Legends

League of Legends - nowe informacje. Wiemy, kto dostanie nowe skiny Anima Squad!

2024-06-19 14:52

League of Legends jest nieustająco popularne wśród graczy. W dużym stopniu przyczynia się do tego oczywiście Aracne, serial z uniwersum LOLa, którego drugi sezon zobaczymy na Netflix już w listopadzie. Już niebawem powróci popularna wśród graczy linia skórek. Wiemy, kto otrzyma nowe skiny!

Anima Squad powraca! Krótki zwiastun eventu pojawił się w sieci zaskakując fanów gry. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! Na filmiku możemy zobaczyć symbole zwierząt , które łączą się z konkretnymi bohaterami. Dzięki temu wiemy, kto otrzyma w najbliższym czasie skin z Oddziału Anima. Planowanych jest aż osiem nowych skórek!

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Do których bohaterów trafią skórki? Są to:

  • Seraphine
  • Yasuo
  • Aatrox
  • Illaoi
  • Leona
  • Yuumi
  • Zoe

Skórkę ma również otrzymać Aurora - zupełnie nowa postać.

Zwiastun zdradza nam jednak jedynie 5 z podanych wyżej postaci. Pozostałe informacje pochodzą z przecieków, które można już znaleźć w sieci. Możliwe, że wydarzenie podzielone zostanie na dwie części, podobnie, jak było to w przypadku Czarodziejek Gwiazd.

Każdy z bohaterów otrzyma oczywiście swojego niepowtarzalnego 'zwierzaka'. W przypadku naszej śpiewaczki jest to ptaszek, Yasuo otrzyma wilka, Rekin to symbol Aatroxa a niedźwiedź - Illaoi. Anima Squad to oddział, który działa w alternatywnym uniwersum. Motyw powstał na podstawie skina z 2012 roku - Króliczek Bojowy Raven, który niezwykle przypadł do gustu graczom. Do tej pory mogliśmy cieszyć się tym motywem na postaciach takich jak: Miss Fortune, Riven, Jinx, Vayne oraz Sylasie.

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?