League of Legends

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends wprowadza nowe bany! Riot może zablokować twój komputer. Fani zabrali głos

2024-07-10 10:00

Riot Games nieustannie walczy z wyeliminowaniem nieprzychylnym zachowań graczy w stosunku do innych. Przez lata okazało się to jednak syzyfową pracą, ponieważ League of Legends nadal ma dosyć "specyficzną" społeczność, którą się kocha lub nienawidzi. Tym razem deweloperzy gry postanowili skupić się na przywoływaczach stosujących Soft inting.

Soft inting ogromnym problemem w League of Legends

Pu Liu, dyrektor League of Legends, ogłosił 8 lipca w mediach społecznościowych, że Riot „rozważa zwiększone wykrywanie i karanie za Soft inting, co stanowi duży problem w grze”. Soft inting, jak nazywa to deweloper jest praktyką polegającą na celowym utrudnianiu sojuszniczej drużynie wygranie meczu, ale nie do tego stopnia, aby te podlegały banowi - wykluczamy trollowanie lub pomaganie drużynie przeciwnej.

Czytaj też: LEC. Czołowy gracz League of Legends z absurdalnym rekordem! 0 eliminacji

Liu wyjaśnił dalej, że dzięki wdrożeniu Vanguard Riot może teraz blokować sprzęt, co oznacza, że ​​komputer gracza, a nie tylko jego konto, może zostać zawieszone. Następnie Liu postanowił przeprowadzić ankietę wśród opinii publicznej League of Legends, aby dowiedzieć się, jak szybko Riot powinien wprowadzić bany sprzętowe dla graczy.

Na wezwanie odpowiedziało wielu znanych członków społeczności, a wielu skłaniało się ku łagodnemu podejściu:

Opierałbym się na złagodzeniu kary, zakaz sprzętu wydaje się naprawdę konieczny tylko w przypadku recydywistów. Mam wrażenie, że Riot może wykazać się znacznie większą kreatywnością, jeśli chodzi o kary, zanim nałoży blokadę na sprzęt, tak jak można po prostu zablokować je w kolejce do wszystkiego z wyjątkiem botów” – oznajmił Spideraxe.

Widzę potencjalne problemy z oddzieleniem soft inting od kogoś, kto naprawdę rozegra słabą grę. Łagodzenie kary miałoby na początku większy sens, być może system mógłby zebrać więcej danych (na przykład to, jak nowy jest gracz) przed karaniem” – powiedział streamer Netherim.

Liu nie odpowiedział jeszcze publicznie na żadną sugestię społeczności, więc gracze będą musieli poczekać i zobaczyć, jak szybko Riot przejdzie od zawieszenia konta do zablokowania sprzętu.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?
Listen on Spreaker.