Faker

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends z pierwszym e-sportowcem w Hall of Fame. Znamy kryteria i nagrody

2024-05-23 9:12

League of Legends doczekało się swojej własnej galerii sław w postaci Hall of Fame. Riot Games ogłosiło, że nowo utworzona sekcja powitała czterokrotnego mistrza świata Fakera jako swojego pierwszego członka, co nie było zaskoczeniem. Znamy jednak kryteria, jakie będą musieli spełnić inni gracze.

Spis treści

  1. Faker pierwszym Hall of Fame w historii League of Legends
  2. Hall of Fame a gracze League of Legends

Spis treści

  1. Faker pierwszym Hall of Fame w historii League of Legends
  2. Hall of Fame a gracze League of Legends

Faker pierwszym Hall of Fame w historii League of Legends

Wybór Fakera do Hall of Legends był wynikiem rygorystycznego procesu, podczas którego panel sędziów reprezentujących ligi regionalne i globalne społeczności e-sportowe ocenił listę kandydatów na stanowisko wstępne. Współpracując z personelem Riot w konkurencyjnych regionach, panel ostatecznie wyłonił 20 nominowanych. Następnie Riot przedstawił tę listę wraz z kryteriami wyboru 50 panelistom z całego świata obejmującym każdy konkurencyjny region, którzy następnie głosowali na ostatecznych kandydatów. Oczywiście konkurencja została zmiażdżona pod ciężarem osiągnięć Fakera zarówno w grze, jak i poza nią.

Od 2013 roku Faker stał się nie tylko najbardziej rozpoznawalną twarzą e-sportowej sekcji League of Legends, ale także sięgnął po cztery tytuły Mistrza Świata. Do tego środkowy zespołu T1 może dołożyć 10 trofeów LCK – najwięcej ze wszystkich graczy, podobnie jak z tytułem Worlds.

W celu uczczenia Fakera, jako pierwszego wprowadzonego do Hall of Legends, Riot współpracował ze swoim wieloletnim partnerem Mercedes-Benz, aby stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki i sprezentować zawodnikowi niestandardowego Mercedes-AMG SL 63.

Faker

i

Autor: Riot

Hall of Fame a gracze League of Legends

Natomiast sami gracze League of Legends będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, w którym Riot zabierze ich w podróż przez karierę Fakera, przedstawiając niektóre z jego najważniejszych momentów w karierze i osiągnięcia. Wydarzenie odblokuje także pamiątkowe przedmioty kosmetyczne nawiązujące do samego Niezniszczalnego Króla Demonów.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?