Amumu

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends. „Żałuje, że jestem dobry”! Gracze celowo spadają z wyższych rang

2024-06-13 7:47

League of Legends to bezlitosna gra, która nie wybacza błędów, a najlepiej wiedzą o tym gracze piastujący wysokie miejsce w rozgrywkach rankingowych. Niektórzy z nich mają nawet dość tego, że są zwyczajnie dobrzy.

Jeden z graczy League of Legends, moment po wbiciu rangi Diament, zdał sobie sprawę z tego, jak niewielki jest margines błędu w rozgrywkach rankingowych. Wraz z pięciem się po szczeblach, ten spotykał się z coraz to większą krytyką ze strony kolegów z drużyny i tym postanowił podzielić się w serwisie Reddit.

Czytaj też: League of Legends ze wzruszającą historią. „Ta podła gra” doprowadziła gracza do łez

Treść posta wyjaśniała drogę przebytą przez gracza, aż do rangi Diament. Następnie niedługo po osiągnięciu celu, jakim była gra na wyższych poziomach, powiedział, że żałuje tej drogi ze względu na ilość toksycznych komentarzy, jakie napotkał na wyższych poziomach.

W grach na Gold'ach było o wiele więcej wyluzowanych ludzi, a tych, którzy niszczyli grę celowo, było jak na lekarstwo. Do tego czasu mogłem zrozumieć, dlaczego ludzie ciągle mówią, że League of Legends jest super toksyczne. Okazuje się jednak, że im wyższą masz rangę, tym większą liczbę [trolli] spotykasz. W co kilku grach spotykam ludzi, którzy wprost nie chcą grać" – tłumaczy na Reddicie.

Według witryny League of Graphs, zajmującej się statystykami ligi, nieco ponad pięć procent graczy League of Legends ma rangę Diamentową lub wyższą.

Po wielu komentarzach gracze League of Legends byli zgodni — ludzie na niższych poziomach mają więcej pokory, niż ci, którzy wbili wyższą rangę i ciężko się z tym nie zgodzić.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?