Fallout

LEGO Fallout. Niesamowity zestaw stacji Red Rocket. Fani nie szczędzą zachwytów

2024-06-06 11:37

Fallout zyskał drugie życie i w zasadzie w dużej mierze odpowiada za to świetny serial produkcji Amazon Prime. Z tej okazji fani powrócili nie tylko do gier, ale również i do kreatywnej aktywności. Fan Fallouta i klocków LEGO zbudował stację benzynową Red Rocket.

Choć nie wyróżnia się tak bardzo jak inne, ikoniczne marki z uniwersum Fallouta (Pip-Boy czy Nuka-Cola), fani późniejszych gier z serii z pewnością rozpoznają ten kultowy sklep. Przedwojenne stacje Red Rocket można znaleźć w Falloucie 3, 4 i wieloosobowej grze online Fallout 76. Miejsce to jest na tyle charakterystyczne, że pojawiło się nawet na krótko w najnowszym serialu Fallout od Amazon Prime, przedstawiając je zupełnie nowej grupie fanów. Teraz jeden z zagorzałych sympatyków serii podjął się zbudowania go od podstaw z pomocą klocków LEGO.

Czytaj też: Fallout — TOP 5 gier postapokaliptycznych z otwartym światem w 2024 r.

LEGO Fallout Stacja Red Rocket

Fan Fallouta, SurviveOrDie84, podzielił się swoim dziełem na subreddicie, co szczegółowo przedstawiono na kilku zdjęciach. Stacja benzynowa Red Rocket została odtworzona z imponującą szczegółowością, aż do pochylonego zwisu i niszczejącego szyldu sklepu. Chociaż zaszły pewne zmiany stylistyczne, wygląda na to, że wzorowano się na projekcie stacji benzynowej Red Rocket w pobliżu Sanctuary Hills w Falloucie 4 lub na tym, który niedawno pojawił się w serialu.

Dopełnieniem projektu jest para minifigurek wzorowanych na Mieszkańcach Krypty. Są one ubrane w pancerz wspomagany, podczas kiedy Szpon Śmierci czai się na nie po prawej stronie. Chociaż Mieszkańcy Krypty wydają się być dobrze wyposażeni, rozprawienie się z jednym lub wszystkimi tymi wojownikami stanowiłoby wyzwanie.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Fallout QUIZ: Ile pamiętasz z serii gier Bethesda?

Pytanie 1 z 20
W którym roku ukazał się oryginalny „Fallout”?