Spider Man

i

Autor: Insomniac Games

Spider-Man 2

Marvel's Spider Man 2 z zaskakującym DLC? Peter Parker w nowej wersji! Carnage antagonistą

2024-06-20 7:47

Marvel’s Spider-Man 2 wyznaczył interesującą przyszłość dla całej serii (STOP, UWAGA SPOJLERY), ponieważ Miles Morales finalnie pozostaje głównym bohaterem w Nowym Jorku. Powrót Doktora Octaviusa i debiut Zielonego Goblina sprawią, że pewnie dwójka młodych Spider-Man'ów znów połączy siły. Jednak skoro mowa o Peterze, Insomniac nie tylko pozostawia go w szczęśliwym miejscu z MJ, ale także pozostawia z nim kombinezon Anti-Venom – coś z czym Peter mógłby zmierzyć się w DLC.

Spis treści

  1. Peter Parker kontra Carnage w Marvel's Spider-Man 2 DLC
  2. Peter mógłby przekazać Harry'emu kombinezon Anti-Venom
  3. Kiedy DLC do Marvel's Spider-Man 2?

Obecnie nie jest jasne, co Insomniac Games zaplanowało w odniesieniu do kombinezonu Anti-Venom, z którym Peter został po zakończeniu gry. Z jednej strony sprawia to, że gra Parkerem jest znacznie przyjemniejsza, biorąc pod uwagę, jak niesamowity jest zestaw umiejętności Milesa Moralesa. Jednak utrata oszałamiającego zaawansowanego kostiumu byłaby przykra, zwłaszcza jeśli Marvel’s Spider-Man 3 naprawdę jest „ostatnim rozdziałem”. Na szczęście Insomniac ma możliwość napisania historii dla kombinezonu Anti-Venom jeszcze przed Marvel’s Spider-Man 3, zakładając, że do najnowszej gry zostanie wydane DLC.

Czytaj też: Marvel's Spider-Man 2 — 4 bohaterów, którzy pojawią się w nadchodzących DLC

Peter Parker kontra Carnage w Marvel's Spider-Man 2 DLC

Najbardziej oczywistym sposobem, w jaki Peter może pozbyć się kombinezonu Anti-Venom, jest konflikt z Carnage'm. Zamiast wciskać Carnage’a w Marvel’s Spider-Man 3, w którym już teraz pojawi się dwóch największych wrogów Petera Parkera, uczynienie go głównym bohaterem DLC mogłoby dać jego historii szansę na oddech. W całym DLC Peter mógłby pokazać, jak kombinezon Anti-Venom słabnie za każdym razem, kiedy używa go do usunięcia czerwonego Symbionta z kultystów Cletusa Kassidy'ego. W finałowej walce Peter mógłby wydać ostatnią energię Anti-Venoma na zniszczenie Carneg'a, a wszystkie ślady Anti-Venoma zostałyby usunięte. W ten sposób będzie mógł powrócić do swojego klasycznego wyglądu w ostatecznej wersji gry, bez martwienia się o lukę w fabule.

Czytaj też: Marvel’s Spider-Man 2 — 4 złoczyńców, którzy pojawią się w kontynuacji lub DLC. Teorie fanów

Peter mógłby przekazać Harry'emu kombinezon Anti-Venom

Istnieje jednak sposób na napisanie historii kombinezonu Anti-Venom bez niszczenia go podczas starcia Petera z Carnage'em, a dzieje się tak za pośrednictwem Harry'ego Osborna. Tak jak Harry dał Peterowi oryginalnego Symbionta, Peter mógł przekazać go z powrotem Harry'emu, dowiedziawszy się, że wersja Anti-Venom nie powoduje utraty nad sobą kontroli po jego założeniu. To nie tylko umożliwiłoby Peterowi powrót do klasycznego wyglądu i uzdrowienie przyjaciela Harry'ego, ale mogłoby również pozwolić Harry'emu stać się jednym z bohaterów, który dołączy się do walki przeciwko Zielonemu Goblinowi.

Czytaj też: Spider Man 2 i Wolverine będzie jednym wielkim uniwersum. Insomniac połączy dwa światy

Kiedy DLC do Marvel's Spider-Man 2?

Oczywiście to wszystko tylko teorię fanów, zaczerpnięte również z wielu komiksów o Spider-Man'ie. Aktualnie nie wiadomo, czy Insomniac Games zdecyduje się na rozszerzenie historii Petera, jednak jeśli patrzeć na Sony oraz ich ostatni dodatek do God of War, wszystko wydaje się możliwe. Z ostatnich wycieków wiemy jedynie, że studio pracuje obecnie nad dwoma grami ze świata Spider Man'a.

Czytaj też: God of War Ragnarok: Valhalla zapowiada podróż Kratosa do cywilizacji Majów. Ważny szczegół

Urzędnicy zasypują przejścia podziemne. Zamiast nich będą zebry

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?