Naruto / Boruto

i

Autor: NarutoWiki

Naruto

Naruto. Nowe odcinki anime z okazji 20. rocznicy! Znamy datę premiery?

2024-06-11 7:30

Jeśli tęskniliście za przygodami Uzumakiego i Uchichy, to mamy dla was świetnie wiadomości. Naruto powróci w końcu na nasze ekrany z okazji 20. rocznicy. TV Tokyo właśnie potwierdziło pojawienie się nowych odcinków naszego ukochanego anime.

Naruto powraca z okazji 20. rocznicy. Wiemy, kiedy premiera

Oryginalna seria anime Naruto zakończyła się w 2007 roku, zanim została przeniesiona do Naruto: Shippuden, która trwała od 2007 do 2017 roku. W 2022 roku minęła 20. rocznica wdarcia się opowieści ninja do naszych serc i z tego powodu fani mieli znów wrócić przed ekrany odbiorników. Specjalne odcinki pierwotnie miały zostać wyemitowane we wrześniu 2023 r., ale zostały opóźnione, aby poprawić ich ogólną jakość. Teraz, według Ichiro Ishikawy, prezesa i dyrektora przedstawicielskiego TV Tokyo, „nowa animacjaz okazji 20. rocznicy Naruto pojawi się do końca marca 2025 roku.

Czytaj też: Naruto powraca! Kolejna historia z Uzumakim i Sasuke. Wszystko, co wiemy

Marzec 2025 roku może wydawać się dość odległy, ale tak naprawdę to tylko dziewięć miesięcy. Jak na ironię, będziemy już bliżej 25. rocznicy, ale nowy Naruto to nowy Naruto.

Co do samych odcinków, tutaj wiemy, że te będą miały miejsce podczas Naruto i Shippudena, ale, co to będzie oznaczać, pozostaje tajemnicą. Anime dość dokładnie omówiło mangę, tworząc po drodze trochę wypełniacza Naruto. Wielce prawdopodobne jest, że specjalne odcinki przedstawią nową historię, która z pewnością poruszy nasze serca, kiedy to my będziemy próbowali uniknąć przyznania się do tego, że jesteśmy teraz o 20 lat starsi.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Naruto QUIZ: Jak dobrze znasz Itachi Uchiha?

Pytanie 1 z 11
Kto był partnerem Itachiego w Akatsuki?