Netflix

i

Autor: Netflix

Anime

Netflix przywraca legendarną serię anime po 13 latach! Perełka już niedługo trafi w ręce fanów

2024-06-13 7:32

W ostatnim czasie Dragon Ball bije rekordy popularności, ale 2024 rok zapowiada się naprawdę znakomicie, szczególnie po tym, jak fani usłyszeli o powrocie fenomenalnego anime! Po 13 latach Kimi ni Todoke znów zawita na ekranach.

Legendarne anime powraca po 13-latach!

W zeszłym roku Netflix potwierdził kontynuację ukochanego anime Shojo, Kimi ni Todoke, po tym, jak fani musieli czekać na niego 13 długich lat. Kimi ni Todoke opiera się na mandze Karuho Shiiny, która zawsze była jedną z najlepiej sprzedających się serii. Manga zadebiutowała w 2005 roku, a serial anime zaczął być emitowany w 2009 roku. Drugi sezon wyemitowano w 2011 roku, pozostawiając fanów bez żadnych wieści o kontynuacji. Anime nigdy nie zostało ukończone z powodu braku materiału źródłowego. Nawet po zakończeniu mangi w 2017 r. nie było żadnych wiadomości aż do września 2023 r.

Czytaj też: 5 najlepszych anime na Netflix w 2024 r. Seriale, które podbiją serca fanów

Seria nie doczekała się jeszcze okna premiery, ale gigant streamingowy, Netflix, właśnie ogłosił nowy zwiastun Kimi ni Todoke. Według serwisu oficjalne streszczenie trzeciego sezonu Kimi ni Todoke brzmi: „Ta słodko-gorzka i przejmująca historia młodych ludzi, utkana z ich romantycznych uczuć i drogich przyjaźni, zaczyna się od nowa”.

Poprzednie sezony możecie nadrobić w Hulu, Netflix, Crunchyroll i Funimation. Jednak trzeci sezon anime będzie dostępny wyłącznie w serwisie Netflix po premierze w sierpniu 2024 r.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Frieza Saga?

Pytanie 1 z 33
Frieza jest częściowo odpowiedzialny za przybycie Goku na Ziemię.