Nowe RPG w świecie Harry'ego Pottera. Premiera latem 2023! [WIDEO]

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=Sxvyho2Cfik

Harry Potter

Nowe RPG w świecie Harry'ego Pottera. Premiera 'Harry Potter: Żywa magia' latem 2023! [WIDEO]

2023-06-22 14:48

Rozpocznij swoja naukę w Hogwarcie i przezywaj magiczne przygody nie zależnie od tego, gdzie jesteś! Harry Potter: Magic Awakened, to gra rpg, która może zainteresować fanów historii Chłopca Który Przeżył! Bedzie to darmowa gra dedykowana na urządzenia mobilne. Kiedy premiera? Sprawdźcie już teraz w naszym artykule!

Harry Potter: Żywa magia (Harry Potter: Magic Awakened) to najnowsza gra z uniwersum Pottera, którą będziemy mogli wgrać niebawem na swoje telefony. Darmowa gra  o komiksowej oprawie graficznej będzie dostępny już 27 czerwca 2023. Bawić będziemy mogli się na urządzeniach z systemami Android i iOS. Magic Awakened już prawie od dwóch lat podbija zagraniczny rynek. Szczególna popularnością cieszy się między innymi w Chinach i zbiera bardzo dobre recenzje. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej! Przyznajcie, że wygląda dość imponująco.

Harry Potter: Żywa magia - o grze

Akcja gry Harry Potter: Żywa magia rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z książek o Harrym Potterze. Co to oznacza? Podczas naszej nauki spotkamy wielu znanych bohaterów! Na ulicę Pokątną zabierze nas przy pomocy latającego samochodu Hagrid. Spotkamy też surową dyrektorkę szkoły magii - Minervę McGonagall. W grze stawać będziemy do pojedynków, uczyć się nowych zaklęć, zbierać karty, a nawet zagramy w quidditcha. Kim jest nasz bohater? Ucznia Hogwartu stworzymy samodzielnie. Zarejestrować do gry możecie się już teraz. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Na wcześniej zarejestrowanych użytkowników czekają specjalne bonusy - po premierze otrzymacie miedzy innymi zestaw kart czy dodatkowe złoto. Polski tytuł gry to - Harry Potter: Żywa magia.

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie

Harry Potter Quiz. Jakiego przedmiotu mógłbyś uczyć w Hogwarcie?

Pytanie 1 z 10
W drużynie quidditcha byłbyś: