Nowy Wiedźmin z otwartym światem! Wiedźmin Sirius postawi na słowiańskie klimaty

i

Autor: Materiały prasowe store.steampowered.com Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Nowy Wiedźmin z otwartym światem! Wiedźmin Sirius postawi na słowiańskie klimaty

2023-11-07 10:03

Wiedźmin Sirius (bo taki tytuł roboczy otrzymała jedna z trzech powstających gier z uniwersum), powoli staje się faktem! Wygląda na to, że zamiast zrezygnować z produkcji Molasses Flood nieco ją zmodyfikowało. Wszystko wskazuje na to, że nowy Wiedźmin otrzyma otwarty świat. To rozwiązanie z pewnością spodoba się fanom Dzikiego Gonu!

O tym, jak wyglądać może projekt dowiadujemy się dość tradycyjnie - z ogłoszenia o pracę. Nowego Wiedźmina opisuje się jako grę „bogatą rozgrywkę i historię opowiadaną poprzez otoczenie”, a ponadto zadaniem poszukiwanego projektanta będzie tworzenie „przestrzeni osadzonych w słowiańskim otwartym świecie”.

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Molasses Flood poszukuje starszego lub głównego projektanta poziomów, który pomoże nam stworzyć przestrzeń dla bogatej w rozgrywkę i historię dla naszego kolejnego tytułu. Będziesz kierować tworzeniem przestrzeni osadzonych w słowiańskim otwartym świecie Wiedźmina, które wspierają opowiadanie historii tego świata, przy jednoczesnym wykorzystywaniu przez naszą grę bogatej palety systemów rozgrywki.

Wiedźmin Sirius ma oferować zarówno tryb rozgrywki wieloosobowej, jak również dedykowany do jednego gracza. Projekt wciąż jest jednak jeszcze na bardzo wczesnym etapie produkcji. Na więcej konkretów przyjdzie nam zatem trochę poczekać.

Wiedźmin. QUIZ o wiedźmińskich szkołach. Tylko dla największych znawców uniwersum!

Pytanie 1 z 10
W której ze szkół próbowano mutowania młodych wojowniczek?